15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Szafy białe

(402)

Pojemna szafa z drzwiami i szufladami do sypialni Nepo Plus
Pojemna szafa 2-drzwiowa z lustrem Maxim
Pojemna szafa do sypialni Neno
Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami do sypialni Ole
Praktyczna szafa z drzwiami i szufladami do salonu i sypialni Kaspian
Pojemna szafa z drzwiami i szufladami do sypialni Kaspian
Szafa narożna do sypialni Nepo Plus
Praktyczna szafa 2-drzwiowa do pokoju dziecięcego i przedpokoju Nepo Plus
Szafa Herford
Szafa Time
Szafa Kora
Szafa Osaka
Szafa Tetrix
Szafa Tetrix
Szafa Tetrix
Szafa Azteca Trio
Pojemna szafa z szufladami i drzwiami z lustrem do sypialni Kora
Szafa narożna Flex
Szafa Kora
Szafa przesuwna Tokyo 2 100
Szafa Ordena
Szafa Forn
Duża pojemna szafa trzydrzwiowa do sypialni Forn
Szafa Orient
Szafa narożna Flex
Szafa narożna Flex
Szafa przesuwna Tokyo 250
Szafa Fabio
Szafa Kora
Szafa Azteca Trio
Szafa Tetrix
Szafa Tetrix
Szafa Selene
Szafa Colin 220
Szafa przesuwna Tokyo 3 250
Szafa przesuwna Verona 2 200
Bieliźniarka Fribo
Szafa przesuwna Verona 2 250
Duża pojemna szafa czterodrzwiowa do sypialni Flex

Polecane porady

Szafa ażurowa - jak zrobić ją samemu? Do jakiego wnętrza pasują drzwi ażurowe?

Szafa to niezbędny mebel w każdym mieszkaniu. Oprócz spełniania swojej oczywistej funkcji, jaką jest przechowywanie, z powodzeniem może służyć również jako element dekoracyjny aranżacji. Na rynku można znaleźć szafy w wielu stylach i z różnymi frontami - począwszy od drewnianych po lustrzane. Dzisiejszy artykuł poświęcimy jednak szafie ażurowej i podpowiemy, do jakiego wnętrza pasuje oraz jak wykonać ją samemu.

Jak zrobić szafę?

Trudno wyobrazić sobie dom lub mieszkanie bez choćby jednej szafy. Mebel ten jest niezastąpiony, jeśli chodzi o przechowywanie ubrań, butów oraz galanterii. Szafy bywają stosowane w przedpokojach, sypialniach, garderobach, a także w pokojach dziennych. Można przechowywać w nich niemal wszystkie ubrania, buty, plecaki i wiele innych przedmiotów. W jaki sposób zrobić szafę niedrogim kosztem? Jakie wyposażenie wybrać i o czym pamiętać?

Wykonanie szafy na wymiar - na co zwrócić uwagę?

Szafy dostępne w ofertach sklepów nie zawsze okazują się odpowiednie. Problemem najczęściej są ich wymiary, które trudno dopasować do wolnej przestrzeni w domu lub mieszkaniu. Rozwiązaniem tego typu problemów okaże się szafa na wymiar, którą możemy wykonać własnoręcznie. Należy jednak przy tym pamiętać o kilku istotnych kwestiach, od których zależy powodzenie całego projektu. W sieci często można spotkać się z pytaniami odnośnie tego, jak zrobić szafę. Internauci zastanawiają się głównie nad wyborem optymalnych materiałów i elementów dodatkowych, a także nad ich prawidłowym połączeniem. Wszystko po to, aby gotowa konstrukcja okazała się funkcjonalna, ładna i bezpieczna. W przeciwnym wypadku nie należy nawet zaczynać. Żeby ułatwić Wam nieco całe zadanie, postanowiliśmy pokrótce omówić kluczowe kwestie, które mogą mieć znaczenie podczas projektowania i budowy szafy na wymiar. Trzymanie się tych zasad pozwoli przeprowadzić tę operację w sposób sprawny, bez niepotrzebnych opóźnień czy też innego rodzaju problemów.

Ile kosztuje szafa na wymiar? Sprawdź od czego uzależniona jest cena mebla

Szafa to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia mieszkania. Szafę można zamówić na wymiar, kupić gotową w sklepie, a nawet zrobić samemu. W dzisiejszym artykule skupimy się na szafie wykonywanej na wymiar. Podpowiemy, z jakim kosztem trzeba się liczyć w przypadku kupna szafy robionej na zamówienie oraz co na niego wpływa.

Jak zaprojektować wnętrze szafy w przedpokoju? Jak urządzić szafę, by korzystanie z niej było wygodne?

Przedpokój to wizytówka domu - to pierwsze pomieszczenie, które widzą goście, wchodząc do mieszkania. Powinien być zatem przyjemny dla oka i zarazem praktyczny. Meble wybrane do tego wnętrza muszą spełniać swoją rolę jak najlepiej. Jak urządzić przedpokój, by był funkcjonalny? W tym artykule podpowiemy Wam jak zaprojektować wnętrze szafy do przedpokoju, by pomieściła wszystkie buty, płaszcze i kurtki. 

Jak wymierzyć drzwi przesuwne do szafy? Czy warto wybrać szafę przesuwną?

Szafa to bez wątpienia obowiązkowy mebel w każdym mieszkaniu. Podejmując decyzję o zakupie lub stworzeniu szafy, można zdecydować się na drzwi uchylne lub praktyczne drzwi przesuwne. W przypadku projektowaniu szafy samemu lub zmiany frontów starej szafy na nowe, konieczne będzie określenie rozmiaru skrzydeł drzwiowych. W tym artykule podpowiemy jak wymierzyć drzwi przesuwne do szafy, by pasowały do rozmiaru mebla i spełniały swoją funkcję jak najlepiej. Podpowiemy również jak je zamontować.

Jak zrobić szafę przesuwną? Praktyczny poradnik

Szafa przesuwna to praktyczny mebel, który sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w przedpokoju czy w garderobie. Szafa, oprócz oczywistego przeznaczenia jakim jest przechowywanie ubrań, może pełnić rolę miejsca do przetrzymywania różnych innych przedmiotów, takich jak złożona suszarka na ubrania czy odkurzacz. Szafę rozsuwaną można oczywiście kupić w sklepie meblowym lub stworzyć samemu. Z tego artykułu dowiecie się jak zrobić szafę przesuwną oraz co jest potrzebne do jej wykonania.

Szafa pod skosem - jak zrobić? Przedstawiamy pomysł na zagospodarowanie poddasza oraz przestrzeni pod schodami

Prawdopodobnie w każdym mieszkaniu znajdują się przestrzenie niełatwe do zaaranżowania. Należą do nich choćby pokoje umieszczone na poddaszu, których aranżacja może być utrudniona z powodu skośnych, nisko osadzonych sufitów. Problematyczna w aranżacji może okazać się także pusta przestrzeń pod schodami. W takich miejscach umieszczenie klasycznej szafy może okazać się niemożliwe. Zatem jak je zaaranżować? Z pomocą przychodzi szafa pod skos, która często jest wykonywana na wymiar. Jak samemu zrobić szafę pod skosem? Tego dowiecie się w tym artykule!

Jakie są różne rodzaje szaf dostępnych w kolorze białym?
W kolorze białym dostępne są różne rodzaje szaf, które można dopasować do różnych pomieszczeń i potrzeb. Na stronie można znaleźć szafy wnękowe, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z lustrem, szafy z półkami i szufladami, szafy z drążkiem na wieszaki, a także szafy z pojemnikiem na buty. Różnorodność rodzajów szaf pozwala na znalezienie odpowiedniego modelu, który spełni oczekiwania pod względem przechowywania ubrań, akcesoriów czy innych przedmiotów.
Jak dobrać szafę w kolorze białym, aby pasowała do wystroju wnętrza?