DLA KLIENTÓW

Płatności

Drogi Kliencie!

Dokonując w naszym sklepie zakupów masz możliwość skorzystania z różnego rodzaju płatności.
Honorujemy następujące formy płatności:
Płatność przelewem

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail dane do przelewu oraz numer konta. Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie - dane do przelewu znajdziesz też tutaj.

Płatność przelewem

Przelew online

Możesz zapłacić przelewem online przez płatności PayU. Kupuj szybko, wygodnie i bezpiecznie. Wystarczy, że wybierzesz swój bank, zalogujesz się, dane do przelewu będą uzupełnione automatycznie. 

Płatność kartą

Karta płatnicza

Możesz zapłacić swoją kartą płatniczą przez Internet. Jest to szybka i bezpieczna forma płatności. Zaraz po tym jak dokonasz płatności, zamówienie może być przekazane do realizacji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność kartą.
Zaliczka

Zaliczka

Masz możliwość wcześniejszej wpłaty zaliczki. Wpłać na nasze konto 30% wartości zamówienia, a pozostałą część kwoty zapłacisz gotówką przy odbiorze towaru. Zaliczkę możesz zapłacić również kartą.
Rozwój to podstawa

Raty

Jeżeli chcesz rozłożyć swoje płatności w czasie, możesz skorzystać ze sprzedaży ratalnej. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rozwiązań zakupów ratalnych - zobacz szczegóły zakupów na raty.

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.