DLA KLIENTÓW

Dostawa

 
Możesz nam zaufać!
500 000 sztuk sprzedanych mebli5 000 000 kilometrów na drogach150 000 urządzonych domów
Koszt dostawy

Koszt dostawy na terenie całego kraju jest zależny od wartości zamówienia i wynosi:

Wartość zamówienia
DOSTAWA STANDARD

DOSTAWA HOME DELIVERY DTS

DOSTAWA EKSPRESOWA*
< 1500 zł
49 zł
99 zł 
49 zł
1501 - 2000 zł
49 zł
119 zł 
49 zł
2001 - 2500 zł
49 zł
129 zł 
49 zł
2501 - 3000 zł
49 zł 
149 zł 
49 zł
3001 - 5000 zł
49 zł
199 zł 
49 zł
> 5001 zł
49 zł
249 zł 
49 zł

Usługi dodatkowe:

Płatność gotówką przy odbiorze +30zł

Wybór przedziału godzinowego dostawy (tylko Dostawa Home Delivery DTS) +30zł

*Dotyczy zamówień na meble oznaczone fiszką szybka wysyłka lub wysyłka 48 h.
 

Formy dostawy

 

DOSTAWA STANDARD

Tania i szybka forma dostawy. Zamówione meble zostaną dostarczone przez profesjonalną firmę spedycyjną. Przesyłka zostanie dostarczona najczęściej już na następny dzień roboczy po jej wysłaniu z naszego magazynu. Każda przesyłka ma swój numer, dzięki któremu możesz ja śledzić. Meble będą starannie zabezpieczone na palecie. Kurier dostarczy meble pod wskazany adres w godzinach 8-16 w dni powszednie. Rozładuje przesyłkę z samochodu. Nie ma obowiązku wniesienia przesyłki.

 

DOSTAWA HOME DELIVERY DTS

Kompleksowa usługa dostawy świadczona przez firmę DTS. Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy i wniesie zamówione meble niezależnie od piętra, rozpakuje i dokona oględzin dostarczanych mebli, przeprowadzi usługę drobnego montażu mebli tapicerowanych*, a następnie ustawi w wyznaczonym miejscu i usunie zbędne opakowania*. Dostawy są realizowane w godzinach 8-20 w dni powszednie, za dodatkową opłatą można wybrać przedział godzin, w którym ma być zrealizowana dostawa (8-12, 12-16,16-20).

 

Dlaczego dostawa Home Delivery DTS:

 dostawa przez dwuosobowy zespół

 możliwość zawężenia godzin dostawy

 wniesienie mebli niezależnie od piętra

 ustawienie na wyznaczonym miejscu

 sprawdzenie mebli

 rozpakowanie mebli fabrycznie zmontowanych

 drobny montaż mebli tapicerowanych*

 wyniesienie i wyrzucenie zbędnych opakowań

* montaż dotyczy wyłącznie mebli tapicerowanych (sof, narożników, foteli nie obejmuje mebli w paczkach do samodzielnego montażu oraz łóżek tapicerowanych)

 

DOSTAWA EKSPRESOWA

Wysyłamy meble w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty. Meble są dostarczane na następny dzień roboczy po wysyłce. Jak wszystkie nasze wysyłki ta również posiada swój numer, po którym będzie można ją śledzić. Meble dostarczane są starannie zabezpieczone na palecie. Podobnie jak w przypadku dostawy standardowej, kurier dostarczy przesyłkę pod podany adres i wyda ją z samochodu. Nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki. Dostawa jest realizowana w godzinach 8-16 w dni powszednie. Dostawa Ekspresowa dotyczy tylko zamówień w których są wyłącznie meble oznaczone  lub .  

 

 

 

 

 

Warto wiedzieć

  • Meble oznaczone Szybka wysyłka wysyłamy ekspresowo w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty. W przypadku przesyłki pobraniowej — od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Wysyłki są realizowane w dni robocze. Meble oznaczone Wysyłka w 48 h wysyłamy w ciągu 48 h od zaksięgowania wpłaty lub od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży — w przypadku przesyłki pobraniowej.
  • Meble można również odebrać w punkcie odbioru osobistego w Wieliczce, ul. Jedynaka 15, koło Krakowa
  • Pytania związane z dostawą można kierować na transport@twojemeble.pl.
Wiemy, jak niecierpliwe czekasz na realizację marzenia o pięknych wnętrzach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić je jak najszybciej!

Dbamy o sprawny system zamówień i niezawodną logistykę dostaw. Zawsze wybieramy najlepszych kurierów, którzy dostarczają przesyłki prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Zatroszczyliśmy się również o to, by ceny dostawy były atrakcyjne. Nasi kierowcy docierają w najdalsze zakątki Polski — tak, aby każdy mógł zamówić swoje wymarzone meble bez żadnych przeszkód! Zależy nam, by produkty zakupione w naszym sklepie docierały do Twojego domu w idealnym stanie, dlatego pakujemy je z wyjątkową czułością i o każdy troszczymy się tak samo.
 
Złóż zamówienie, podaj adres dostawy, a my dostarczymy TwojeMeble pod sam dom!

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.