internetowy sklep z meblami od 2003 roku  |  klienci nas polecają  |  pomagamy i doradzamy
Zakupy przez telefon 22 465 99 70
Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00
O NAS

Nasze nagrody

Dziękujemy naszym Klientom i kontrahentom za docenienie - to dzięki Wam otrzymaliśmy liczne wyróżnienia i nagrody. Jednak ta najważniejsza to Wasze zaufanie oraz sympatia do naszego sklepu! 

 

WYRÓŻNIENIE OPINEO
TwojeMeble.pl w dziesiątce e-sklepów  
Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się  w pierwszej dziesiątce sklepów internetowych w kategorii „Dom i Wnętrze” w rankingu Opineo, jako JEDYNY meblowy sklep internetowy. Otrzymaliśmy wysoką opinię od swoich Klientów – 9,1/10. 
ZNAK JAKOŚCI Q OPINEO.PL
Z przyjemnością informujemy, że największa niezależna platforma gromadząca opinie o sklepach, produktach i usługach przyznała TwojeMeble.pl  Certyfikat Jakości Q. Cieszymy się, że wysoka jakość naszych usług jest doceniana przez naszych Klientów. Poleca nas aż 99% Klientów!
SŁUCHAM SWOICH KLIENTÓW
TwojeMeble.pl czyta opinie klientów
TwojeMeble.pl  dołączył do programu "Słucham swoich Klientów" niezależnego serwisu Opineo.pl. Opineo to ogólnopolski serwis, w którym każdy Klient może ocenić zakupy w e-sklepie. Portal jest całkowicie niezależny i prezentuje prezentuje wiarygodne, rzetelne komentarze.
sklep prokonsumencki
CERTYFIKAT SKLEP PROKONSUMENCKI 
Dbałość o Prawa Konsumenta 
Sklep TwojeMeble.pl otrzymał Certyfikat "Sklep Prokonsumencki", który poświadcza, że dba o prawa konsumenta oraz przestrzega jasnych i prostych reguł związanych z prawem do reklamacji oraz odstąpienia od umowy zawartej na odległość. 
GAZELA BIZNESU 2014
Prestiżowe wyróżnienie od "Pulsu Biznesu"
Z dumą informujemy, że dołączyliśmy do prestiżowego Klubu Gazel, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm według dziennika „Puls Biznesu”. Gazelą określa się firmę małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi staje się konkurencyjna nawet wśród większych przedsiębiorstw. 
"POLSKI INTERNET"
Dwie nagrody pod rząd
Jest nam niezmiernie miło, że dwa lata z rzędu TwojeMeble.pl zostały docenione przez internautów i kapitułę konkursu „Polski Internet”. Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „e-zakupy” w 2011 roku, nagrodę za najlepszą stronę internetową oraz nagrodę publiczności w 2010 roku.  Jest to konkurs organizowany przez wrocławską „World Internet Foundation”.
NAGRODY OD FORTE
Potrójne docenienie przez producenta mebli Forte 
TwojeMeble.pl zostało docenione również przez producentów mebli! Jesteśmy dumni, że trzy lata z rzędu otrzymaliśmy nagrodę za wolumen sprzedaży od producenta Forte. 
NAGRODA OD SZYNAKA MEBLE
TwojeMeble.pl to solidny partner 
Sklep TwojeMeble.pl został uhonorowany tytułem „Solidnego Partnera w Biznesie 2014” za wybitne osiągnięcia w zakresie sprzedaży i popularyzowania produktów marki Szynaka Meble wśród Klientów. 
NAGRODA OD SZYNAKA MEBLE
Lider przemysłu meblowego
Sklep TwojeMeble.pl został uhonorowany tytułem „Lidera Przemysłu Meblowego 2015” za wysoką sprzedaż produktów marki Szynaka Meble oraz solidność w biznesie. 

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.