Menu
15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.
O NAS

Nasze nagrody

Dziękujemy naszym Klientom i kontrahentom za docenienie - to dzięki Wam otrzymaliśmy liczne wyróżnienia i nagrody. Jednak ta najważniejsza to Wasze zaufanie oraz sympatia do naszego sklepu! 

 

Partnerstwo na medal!

Współpraca z marką Szynaka Meble od samego początku przebiegała w idealnym porządku i rozwijała się z roku na rok coraz lepiej. Cieszy nas fakt, że producent postanowił docenić to partnerstwo i wynagrodzić nasze starania wieloma statuetkami.

 

Pierwsza z nich powędrowała do nas już w 2011 roku i została przyznana w kategorii: „najlepszy wynik sprzedaży” w regionie Małopolskim! Oczywiście wciąż podtrzymywaliśmy tę pozycję, aż w 2014 roku doczekaliśmy się nagrody Solidnego Partnera.  Zbudowana relacja z producentem Szynaka Meble zadowalała nie tylko samych zainteresowanych, ale również wszystkich klientów.

 

 

Rok 2015 również przyniósł wyróżnienie ze strony marki. Zostaliśmy wtedy nagrodzeni statuetką Lidera Przemysłu Meblowego! Taki tytuł był dla nas prawdziwą chlubą. Nie spoczęliśmy na laurach i pięliśmy się dalej w tej partnerskiej relacji z marką Szynaka Meble zyskując tytuł Ambasadora Przemysłu Meblowego w 2016 roku.

 

Mimo upływu wielu lat współpraca układa się bardzo pomyślnie, czego potwierdzeniem są setki zadowolonych klientów, a także wyróżnienie Partnera Roku 2017! W bieżącym roku tytuł ten został podtrzymany, co udowadnia najświeższa statuetka oraz dyplom.

 


 

Owocna współpraca od lat!

Pierwszą z nich mieliśmy zaszczyt odebrać w 2012 r. za tytuł „Lidera Regionu” w kategorii: dynamika sprzedaży. Nie spoczęliśmy jednak na laurach, co zostało docenione rok później. Forte wynagrodziło nas wtedy statuetką za „Wysoką Sprzedaż” produktów z ich asortymentu.

 

„Wolumen sprzedaży 2014” to kolejne z wyróżnień naszego sklepu internetowego przez tego cenionego na rynku meblarskim producenta.

 

 

Ogromną dumą dla TwojeMeble.pl jest jednak nagroda „Złotego Partnera 2017r.”, jaką firma Forte postanowiła nas wyróżnić na tle innych partnerów. Poczucie zadowolenia daje nam również statuetka doceniająca „Współpracę, odpowiedzialność, rozwój i wrażliwość” przyznana podczas Dni Partnerskich Forte w 2017 r.

 

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy docenieni przez markę Fortę także za rok 2018, co zaowocowało statuetką „Złotego Partnera 2018”. Od lat współpraca ta układa się naprawdę świetnie, co popłaca zadowoleniem obu stron i oczywiście klientów! Bardzo dobry kontakt oraz słowność sprawiają, że relacja między marką, a naszym sklepem internetowym przebiega sprawnie i szybko.

Wygodne partnerstwo handlowe!

Dbając o wygodę naszych klientów podejmujemy współpracę ze specjalistami w dziedzinie tworzenia komfortowych wnętrz. Zaliczamy do nich przede wszystkim markę Bydgoskie Meble oraz Etap Sofa. Wspólnie łączymy siły, by wyposażyć wszystkich zainteresowanych w najlepsze meble tapicerowane. Jest nam tym bardziej miło, że marki te doceniają tę współpracę honorując nas licznymi nagrodami.

 

W 2016 roku Bydgoskie Meble oraz Etap Sofa obdarowali nas statuetką „Partnera Roku”, dziękując tym samym za wieloletnie zaufanie, partnerstwo handlowe, a także promowanie marek.

 

Rok później zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Odkrycia Roku” za tworzenie inspirującego biznesu i odwagę w jego kreowaniu. Takie nagrody sprawiają nam ogromną satysfakcję, dając jednocześnie solidną motywację do dalszego, prężnego działania i zadowalania kolejnych klientów!

 

Wspólne świętowanie jubileuszy!

To właśnie czas jest najlepszym odkrywcą! Pokazuje on, że wytrwają tylko najlepsi! Jest nam zatem niezwykle przyjemnie móc gościć w naszych partnerskich szeregach takich producentów jak marka Klose, czy Gala Collezione i wspólnie z nimi cieszyć się kolejnymi latami obecności na rynku, a co za tym idzie w ofercie naszego sklepu!

 

Jak widać oni również są zadowoleni ze współpracy obdarowując nas nagrodami. Marka Klose z okazji swojego 25-lecia postanowiła wyróżnić nas tytułem Partnera tej właśnie rocznicy.

 

Gala Collezione obchodziła natomiast jubileusz 15-lecia. Z racji tego święta otrzymaliśmy od producenta wyjątkowe podziękowanie za współpracę w formie statuetki.

 

Zrównoważony rozwój leży u podstaw naszej działalności.

 

Potwierdzenie przynależności to prestiżowego Klubu Gazel, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm według dziennika „Puls Biznesu” z 2014 r. to dla nas ogromny zaszczyt i nie lada wyzwanie, by nadal podtrzymywać tę pozycję. Tytuł ten sytuuje TwojeMeble.pl w gronie dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

 

Rok 2017 także potwierdził tę pozycję! Otrzymaliśmy w nim tytuł dynamicznie rozwijającej się firmy e-commerce w Polsce oraz byliśmy w gronie laureatów tej nagrody. Gazela Biznesu stanowi dla naszego sklepu internetowego świetną rekomendację, jednocześnie podkreślając  jego wiarygodność i uczciwość.

Szybkie i sprawne e-zakupy!

Obecnie Internet jest najbardziej różnorodnym i najwygodniejszym miejscem na zakupy, które możesz wykonać bez wychodzenia z domu! 

 

Jest nam zatem niezwykle miło, że grono internautów doceniło pracę naszego sklepu honorując nas nagrodą za „najlepszą stronę internetową” w 2010 roku. Stanowi to ogromne wyróżnienie biorąc pod uwagę ilość dostępnych witryn internetowych.

 

Rok 2011 to zaś potwierdzenie tego, że nie zwalniamy tempa i dążymy do jeszcze lepszej pozycji. Otrzymaliśmy wtedy wyróżnienie w kategorii „e-zakupy”. Figurowanie na wysokiej pozycji w tak obszernym świecie Internetu to dla nas największy powód do zadowolenia, a to, że zostajemy za to docenieni jeszcze bardziej uskrzydla i daje motywacje do poszerzania horyzontów.

 

Otwieramy się na pomoc innym

Wyróżnienie ze strony Szlachetnej Paczki to dla nas ogromny powód do dumy. Cieszymy się, że nasz wkład w jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce pozwoli komuś na lepsze życie. Nie jesteśmy obojętni na ludzkie cierpienie! Ogromne, gorące serca zespołu Twojemeble.pl każdego roku prężnie biorą udział w różnych charytatywnych projektach chcąc uszczęśliwić osoby potrzebujące wsparcia materialnego.

 

Możliwość zmiany bólu i cierpienia w radość i uśmiech to dla nas proces wewnętrznego uzdrowienia i uwierzenia w siłę ludzkich serc. Akcja #Beciaki pozwoliła na zbiórkę znacznej kwoty na walkę Ani z nieuleczalną chorobą raka płuc. Mamy nadzieję, że rozpowszechnienie akcji przez Twojemeble.pl pozwoliło na zdobycie jeszcze większej liczby gorących serc, które wsparły projekt. Największą radością było jednak móc zobaczyć uśmiech ciężko chorych dzieci, dzięki przyłączeniu się do projektu fundacji „Mam Marzenie”.

 

 

 

WYRÓŻNIENIE OPINEO
Twojemeble.pl w dziesiątce e-sklepów  
Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się  w pierwszej dziesiątce sklepów internetowych w kategorii „Dom i Wnętrze” w rankingu Opineo, jako JEDYNY meblowy sklep internetowy. Otrzymaliśmy wysoką opinię od swoich Klientów – 9,1/10. 
ZNAK JAKOŚCI Q OPINEO.PL
Z przyjemnością informujemy, że największa niezależna platforma gromadząca opinie o sklepach, produktach i usługach przyznała Twojemeble.pl  Certyfikat Jakości Q. Cieszymy się, że wysoka jakość naszych usług jest doceniana przez naszych Klientów. Poleca nas aż 99% Klientów!
SŁUCHAM SWOICH KLIENTÓW
Twojemeble.pl czyta opinie klientów
Twojemeble.pl  dołączył do programu "Słucham swoich Klientów" niezależnego serwisu Opineo.pl. Opineo to ogólnopolski serwis, w którym każdy Klient może ocenić zakupy w e-sklepie. Portal jest całkowicie niezależny i prezentuje prezentuje wiarygodne, rzetelne komentarze.
sklep prokonsumencki
CERTYFIKAT SKLEP PROKONSUMENCKI
Dbałość o Prawa Konsumenta 
Sklep Twojemeble.pl otrzymał Certyfikat "Sklep Prokonsumencki", który poświadcza, że dba o prawa konsumenta oraz przestrzega jasnych i prostych reguł związanych z prawem do reklamacji oraz odstąpienia od umowy zawartej na odległość. 
Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 9 500 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.