17 567 mebli od 72 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Sofy i kanapy do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

(44)

Kanapa Fulgeo lewostronna z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Cerro z funkcją spania i pojemnikiem - wersja lewa
Kanapa Fulgeo prawostronna z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Wow z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Bado rozkładana z pojemnikiem
Sofa Cerro z funkcją spania i pojemnikiem - wersja prawa
Sofa Mata z funkcją spania typu DL i pojemnikiem na pościel
Kanapa Rosa z funkcją spania
Sofa 1-osobowa Poli z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Aga prawa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Gaja New LUX 3DL
Sofa Sentila LUX 3DL
Sofa Bunio z funkcją spania
Sofa Game z funkcją spania typu DL i pojemnikiem na pościel
Sofa Loro z funkcją spania typu DL oraz pojemnikiem
Sofa Daria III LUX 3DL
Sofa Juno IV LUX 3DL
Sofa Cayo z funkcją spania typu click-clack i pojemnikiem na pościel
Sofa Sentila LUX 3DL
Sofa Toni z funkcją spania i pojemnikiem
Sofa Ario
Sofa Aga lewa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Ewa II z funkcją spania
Sofa 2-osobowa Rimi z pojemnikiem na pościel
Sofa Wave z funkcją spania
Sofa Oslo z funkcją spania typu DL i pojemnikiem na pościel
Sofa Inversa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Kanapa Neva z funkcją spania
Sofa Aruba Bis
Sofa Iwo z funkcją spania typu wózek i pojemnikiem na pościel
Sofa City z funkcją spania typu wózek i pojemnikiem na pościel
Sofa Area z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Amaza
Sofa Atila z automatem DL i pojemnikiem
Sofa 2-osobowa Laura z funkcją spania typu DL i pojemnikiem na pościel
Sofa Milo z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa Calia z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa 200 z funkcją rozkładania Noi
Sofa Rocco

Polecane porady

Jaką twardość sofy wybrać? Sofa z regulacją twardości - czy to możliwe?

Nie ulega wątpliwości, że sofa w salonie powinna być komfortowa i sprzyjać efektywnemu wypoczynkowi. O tym, czy sofa jest wygodna, decyduje w głównej mierze stopień twardości jej siedziska. Niektórzy wolą wypoczynek na miękkiej sofie, w siedzisku której mogą się “zanurzyć”, natomiast inni preferują bardziej twarde i elastyczne powierzchnie. Jaką twardość sofy do salonu wybrać, by była wygodna dla wszystkich? Czy istnieje sofa z regulacją twardości siedziska? Tego dowiecie się w dzisiejszym artykule.

Jak wybrać sofę? Podpowiadamy!

Jakie wypełnienie powinna mieć sofa, ma być miękka czy twardsza? Może warto, by miała nóżki? Lepsza duża czy...

Jak wybrać sofę do mniejszego wnętrza?

W niewielkim salonie czy pokoju dziennym liczy się dosłownie każdy centymetr. Jak urządzić strefę wypoczynku, by mniejsze miejsce...

Jak wybrać sofę narożną?

Odpowiednio dobrany narożnik może okazać się niezwykle funkcjonalnym, wygodnym meblem wypoczynkowym, który spełni szereg ważnych funkcji. Sprawdzi się do relaksu, snu, a także podczas przesiadywania z rodziną i przyjaciółmi. Wszystko to okaże się możliwe pod warunkiem, że wybierzemy właściwy model. No właśnie – i tu często zaczynają się schody. W sieci publikowana jest cała masa pytań o to, jaką sofę narożną wybrać. Nie każdy bowiem wie, na co należy zwrócić uwagę i które elementy będą decydujące dla ostatecznego komfortu i szeroko pojętej przydatności mebla. Żeby dokonać właściwego wyboru, najlepiej dokładnie przeanalizować całą ofertę rynkową i na jej podstawie porównać konkretne rozwiązania, a następnie wskazać optymalny produkt. Nie jest to ani proste, ani szybkie, dlatego postanowiliśmy zająć się tym tematem i wskazać najważniejsze kryteria wyboru. Dzięki temu zakupiona sofa narożna na pewno będzie spełniała konkretne wymagania. Bez względu na to, gdzie ostatecznie się znajdzie i jakie dokładnie funkcje będzie spełniać.

Jak zaaranżować salon z dwiema sofami?

Alternatywą dla popularnych narożników i zestawów mebli wypoczynkowych z sofą i fotelami jest proste i ponadczasowe rozwiązanie – dwie sofy w salonie. Zaoferują one dużą przestrzeń wypoczynkową i pomieszczą zdecydowanie więcej osób. Jak zaaranżować salon z dwiema sofami? Czy to dobry wybór?

Sprężyny bonellowe czy faliste? Jakie wybrać?

Łóżka, sofy, narożniki czy też materace pełnią szereg istotnych funkcji. I choć wiele osób skupia się przede wszystkim na ich designie, najważniejszy zawsze powinien być komfort ich używania. Jeśli nie będzie zbyt wysoki, relaks wcale nie okaże się tak wspaniały, jak mogło nam się wydawać. Sprawia to, że przed zakupem mebli należy zwrócić uwagę na sposób ich wykonania. Mowa tu głównie o zamontowanych materacach i poduszkach, a mówiąc jeszcze dokładniej, o rodzaju użytych w nich sprężynach. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale to właśnie one są zdecydowanie najważniejszymi elementami, które przekładają się na ostateczną wygodę. Zdecydowanie najczęściej stosowanymi sprężynami są konstrukcje bonellowe oraz faliste. Obie mają swoje wady i zalety, sprawdzają się najlepiej w konkretnych sytuacjach i miejscach. Z tego właśnie powodu warto przyjrzeć się im bliżej. Mamy nadzieję, że poniższe informacje będą pomocne podczas podejmowania ostatecznej decyzji. Okaże się ona bowiem niezwykle istotna. Bez względu na to, w jaki sposób mebel będzie wykorzystywany.

Jak czyścić meble skórzane? Domowe sposoby

Efektowna skórzana sofa, fotel lub narożnik to meble, które doskonale prezentują się w każdym salonie, a szczególnie wówczas, gdy są nowe i zadbane. Trwałość i elegancję mebli skórzanych można przedłużyć za sprawą odpowiednio dobranej pielęgnacji. Kluczowe jest ich regularne czyszczenie przy pomocy delikatnych i domowych specyfików. W jaki sposób zadbać o meble skórzane domowymi sposobami?