15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Kanapy turkusowe

(108)

Sofa Sentila LUX 3DL
Sofa Tivoli
Sofa Inversa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa 3-osobowa Ala z funkcją spania typu stelaż włoski
Sofa Luzi
Sofa Megis z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Sofa 2.5-osobowa Olbia
Sofa 2-osobowa Ala z funkcją spania typu stelaż włoski
Sofa 2-osobowa Olbia
Sofa York
Sofa 3-osobowa Chesterfield
Sofa 3-osobowa Forli
Sofa 3-osobowa Olbia
Sofa Dalia z funkcją spania typu DL i funkcją spania
Sofa Bellis z funkcją spania typu click-clack i pojemnikiem na pościel
Sofa 3-osobowa Voss
Sofa Moon z wygodna funkcją spania i pojemnikiem
Sofa 2.5-osobowa Ala z funkcją spania typu stelaż włoski
Sofa Soho
Sofa Jaśmin
Sofa Sweet
Sofa 3-osobowa Chesterfield Oxford
Sofa 3-osobowa Susanna
Sofa Atila z automatem DL i pojemnikiem
Sofa Monte
Sofa 2-osobowa Voss
Sofa Revi z funkcją spania typu DL i pojemnikiem
Sofa 2-osobowa Forli
Sofa Tosca
Sofa Laurence z funkcją spania typu puma
Sofa Otta z funkcją spania typu DL oraz pojemnikiem
Sofa 3-osobowa z funkcją spania Manchester
Sofa Silva z funkcja spania DL oraz pojemnikiem na pościel
Sofa 2-osobowa Chesterfield
Sofa Vela z funkcją spania typu DL i pojemnikiem na pościel
Sofa Torrense z przesuwnym oparciem i regulowanymi zagłówkami
Sofa Loretto
Sofa 2-osobowa Lukka z funkcją spania (bez kieszeni)
Sofa 3-osobowa Italia z funkcją spania typu DL i pojemnikiem na pościel
Sofa 2-osobowa Lukka z funkcją spania i kieszeniami po obu stronach

Polecane porady

Jakie kanapy do salonu? Propozycje w różnych stylach!

Wybór odpowiedniej kanapy do salonu to naprawdę ważna decyzja. To właśnie sofa staje się centralnym punktem pomieszczenia. Służy nam do wypoczynku po ciężkim dniu, to na niej przyjmujemy gości, spędzamy czas z rodziną. Jednak oprócz tego, że sofa powinna być wygodna, musi być również stylowa i dopasowana do naszego wnętrza! Jeśli szukacie odpowiedniej kanapy do swojego salonu, to koniecznie sprawdźcie ten wpis, w którym znajdziecie rozwiązania dostosowane do stylu Waszego mieszkania!

Czerwona kanapa – jakie ściany?

Meble tapicerowane w czerwonym kolorze zdecydowanie mocno rzucają się w oczy i stanowią bardzo wyrazisty akcent w każdej aranżacji. Planując wystrój salonu z czerwoną kanapą, warto zastanowić się, jakie ściany i dodatki będą do niej dobrze pasowały. 

Jakie poduszki do granatowej kanapy?

Granatowe meble tapicerowane cieszą się bardzo dużą popularnością. Bez problemu można znaleźć ogrom inspiracji z granatową kanapą, sofą lub fotelem w roli głównej. Meble tapicerowane w tym kolorze znajdziemy w asortymencie wielu marek, ale co pasuje do granatu? Jak dobrać poduszki i inne akcesoria do granatowej kanapy?

Jaki kolor ścian do szarej kanapy?

Kolorystyka we wnętrzach ma niebagatelny wpływ na całokształt aranżacji, dlatego też warto dobierać meble i kolorystykę ścian tak, by dobrze się ze sobą komponowały. Jakie ściany pasują do szarej kanapy? Z czym łączyć szarość we wnętrzach?

Jak odświeżyć kanapę?

Meble tapicerowane czyści się nieco trudniej niż półki i stoliki – zabrudzenia mogą wnikać w tapicerkę, a gromadzący się kurz jest kłopotliwy do usunięcia. Gdy kanapa prezentuje się już niezbyt elegancko, jest zakurzona i wygląda niezbyt świeżo, nie stanowi już szczególnej ozdoby pomieszczenia. By przywrócić jej urok i dobry wygląd, warto ją lekko odświeżyć. Jak to zrobić?

Jak skutecznie wyprać kanapę? Poznaj domowe sposoby na wyczyszczenie kanapy

Kanapa to jeden z najczęściej używanych mebli w mieszkaniu, który zazwyczaj usytuowany jest w pokoju dziennym, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Korzystamy z niego w czasie oglądania telewizji, podczas spotkań ze znajomymi, picia popołudniowej kawy, a nawet podczas spożywania posiłków. Nic więc dziwnego, że mebel narażony jest na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zwłaszcza jeżeli w mieszkaniu znajdują się małe dzieci lub zwierzęta. Czysta kanapa to wizytówka salonu, należy więc zadbać o jej nienaganny wygląd. Z tego artykułu dowiesz się, jak skutecznie usunąć plamy z kanapy.

Jak wyczyścić kanapę?

Meble tapicerowane są bardzo wygodne, ale też dość łatwo ulegają zabrudzeniom – z czasem zakurzą się, a poza tym mogą się na nich pojawić plamy, przebarwienia lub zacieki. Oczywiście wielu takim mankamentom można skutecznie przeciwdziałać regularnie sprzątając kanapę i dbając o to, by jej nie pobrudzić, ale jednak czasami zabrudzeń nie da się uniknąć i wówczas trzeba jakoś doprowadzić kanapę do ładu. W jaki sposób wyczyścić tapicerkę kanapy? Jak ją odświeżyć bez odkurzacza i czy domowe sposoby czyszczenia kanapy są skuteczne?

Jak usunąć plamy z kanapy?

Kanapa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju dziennego. Dopóki jest nowa i w perfekcyjnym stanie, stanowi ozdobę pomieszczenia. Niestety nawet najładniejsza kanapa traci na uroku, gdy pojawią się na niej uporczywe plamy. Jak je usunąć i jak zadbać o to, by meble tapicerowane były czyste i efektowne przez cały czas?