15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Kanapy glamour

(57)

Sofa 2-osobowa Chesterfield Oxford
Sofa 3-osobowa Chesterfield Oxford
Sofa 3-osobowa Chesterfield Oxford z funkcją spania
Sofa Luzi
Sofa 2-osobowa bezfunkcyjna Chesterfield York Blink
Sofa 2-osobowa Chesterfield Oxford z funkcją spania
Sofa 3-osobowa Chesterfield York bez funkcyjna
Sofa 3-osobowa Chesterfield York Blink z funkcją spania
Sofa 3-osobowa Gappa
Sofa 3-osobowa z funkcją spania Chesterfield Sheffield
Sofa 2-osobowa Chesterfield York Blink z funkcją spania
Sofa 3-osobowa z funkcją spania Manchester
Sofa 2-osobowa Gappa
Sofa 2-osobowa Chesterfield Derby z funkcją spania
Sofa Monte
Sofa 3-osobowa Manchester
Sofa 3-osobowa Chesterfield York z funkcją spania typu stelaż belgijski
Sofa 2-osobowa Chesterfield York z funkcją spania
Sofa 2-osobowa Chesterfield York bez funkcyjna
Sofa 2-osobowa Chesterfield
Sofa Venice
Sofa 3-osobowa Chesterfield
Sofa 2-osobowa Chesterfield Derby
Sofa 3-osobowa Nicole
Sofa 3-osobowa Chesterfield
Sofa 2-osobowa Laviano
Sofa 3-osobowa Chesterfield Chelsea
Sofa 3-osobowa Chesterfield Cambridge
Sofa 2-osobowa Chesterfield Cambridge z funkcją spania
Sofa 3-osobowa z funkcją spania Laviano
Sofa 3-osobowa Chesterfield Derby z funkcją spania
Sofa 2-osobowa Chesterfield Cambridge
Sofa 2-osobowa Manchester
Sofa 3-osobowa Laviano
Sofa 2-osobowa Chesterfield Chelsea
Sofa 2.5-osobowa Chesterfield Chelsea bez funkcji spania
Sofa 2-osobowa Aros bez funkcji spania
Sofa 3-osobowa Chesterfield Gusto
Sofa 4-osobowa Valentin
Sofa 2-osobowa Chesterfield Preston bez funkcji spania

Polecane porady

Jakie kanapy do salonu? Propozycje w różnych stylach!

Wybór odpowiedniej kanapy do salonu to naprawdę ważna decyzja. To właśnie sofa staje się centralnym punktem pomieszczenia. Służy nam do wypoczynku po ciężkim dniu, to na niej przyjmujemy gości, spędzamy czas z rodziną. Jednak oprócz tego, że sofa powinna być wygodna, musi być również stylowa i dopasowana do naszego wnętrza! Jeśli szukacie odpowiedniej kanapy do swojego salonu, to koniecznie sprawdźcie ten wpis, w którym znajdziecie rozwiązania dostosowane do stylu Waszego mieszkania!

Czerwona kanapa – jakie ściany?

Meble tapicerowane w czerwonym kolorze zdecydowanie mocno rzucają się w oczy i stanowią bardzo wyrazisty akcent w każdej aranżacji. Planując wystrój salonu z czerwoną kanapą, warto zastanowić się, jakie ściany i dodatki będą do niej dobrze pasowały. 

Jakie poduszki do granatowej kanapy?

Granatowe meble tapicerowane cieszą się bardzo dużą popularnością. Bez problemu można znaleźć ogrom inspiracji z granatową kanapą, sofą lub fotelem w roli głównej. Meble tapicerowane w tym kolorze znajdziemy w asortymencie wielu marek, ale co pasuje do granatu? Jak dobrać poduszki i inne akcesoria do granatowej kanapy?

Jaki kolor ścian do szarej kanapy?

Kolorystyka we wnętrzach ma niebagatelny wpływ na całokształt aranżacji, dlatego też warto dobierać meble i kolorystykę ścian tak, by dobrze się ze sobą komponowały. Jakie ściany pasują do szarej kanapy? Z czym łączyć szarość we wnętrzach?

Jak odświeżyć kanapę?

Meble tapicerowane czyści się nieco trudniej niż półki i stoliki – zabrudzenia mogą wnikać w tapicerkę, a gromadzący się kurz jest kłopotliwy do usunięcia. Gdy kanapa prezentuje się już niezbyt elegancko, jest zakurzona i wygląda niezbyt świeżo, nie stanowi już szczególnej ozdoby pomieszczenia. By przywrócić jej urok i dobry wygląd, warto ją lekko odświeżyć. Jak to zrobić?

Jak skutecznie wyprać kanapę? Poznaj domowe sposoby na wyczyszczenie kanapy

Kanapa to jeden z najczęściej używanych mebli w mieszkaniu, który zazwyczaj usytuowany jest w pokoju dziennym, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Korzystamy z niego w czasie oglądania telewizji, podczas spotkań ze znajomymi, picia popołudniowej kawy, a nawet podczas spożywania posiłków. Nic więc dziwnego, że mebel narażony jest na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zwłaszcza jeżeli w mieszkaniu znajdują się małe dzieci lub zwierzęta. Czysta kanapa to wizytówka salonu, należy więc zadbać o jej nienaganny wygląd. Z tego artykułu dowiesz się, jak skutecznie usunąć plamy z kanapy.

Jak wyczyścić kanapę?

Meble tapicerowane są bardzo wygodne, ale też dość łatwo ulegają zabrudzeniom – z czasem zakurzą się, a poza tym mogą się na nich pojawić plamy, przebarwienia lub zacieki. Oczywiście wielu takim mankamentom można skutecznie przeciwdziałać regularnie sprzątając kanapę i dbając o to, by jej nie pobrudzić, ale jednak czasami zabrudzeń nie da się uniknąć i wówczas trzeba jakoś doprowadzić kanapę do ładu. W jaki sposób wyczyścić tapicerkę kanapy? Jak ją odświeżyć bez odkurzacza i czy domowe sposoby czyszczenia kanapy są skuteczne?

Jak usunąć plamy z kanapy?

Kanapa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju dziennego. Dopóki jest nowa i w perfekcyjnym stanie, stanowi ozdobę pomieszczenia. Niestety nawet najładniejsza kanapa traci na uroku, gdy pojawią się na niej uporczywe plamy. Jak je usunąć i jak zadbać o to, by meble tapicerowane były czyste i efektowne przez cały czas?