15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Jak urządzić futurystyczny pokój dziecięcy?

Udostępnij:
Pragniesz stworzyć dla swojej pociechy przyjazną przestrzeń do nauki, zabawy, rozwoju i odpoczynku? Jeżeli Twoje dziecko lubi żywe kolory i namiętnie ogląda kreskówki i filmy, których akcja rozgrywa się w futurystycznej przestrzeni zaawansowanej przyszłości nasza propozycja na pewno Cię zainteresuje i zachwyci każde dziecko oraz nastolatka zainteresowanych tematyką science fiction!
 
Kolekcja Beep, Timoore
 
Meble z kolekcji Beep można dobrać do bardzo różnorodnych wnętrz, jednak zestawienie ciemnej kolorystyki (korpusy i fronty o wybarwieniu Grafit, wstawki w kolorze Kobaltowy CB) z żywym, wibrującym fioletem na ścianach wpisuje tą kolekcję w stylistykę futurystyczną i pozwala stworzyć inspirującą, żywą atmosferę w pokoju Twojej pociechy rozbudzając wrażliwość młodego umysłu na wartości kolorystyczno-formalne. Meble mają nietuzinkowe, minimalistyczne kształty o lekko zaburzonej symetrii (wstawki w intensywnym kolorze, w tym wypadku kobaltowym).
regał futu timoore
 
Regał pozwala ja oryginalne ułożenie książek, zabawek i różnego rodzaju sprzętów, w dodatku w razie potrzeby można z dwóch identycznych regałów ułożyć ciekawą kompozycję przystawiając je do siebie (co umożliwia nietypowe ułożenie półek, zachęcające również do pomysłowego układania na nich przedmiotów codziennego użytku).
 
biurko futu, timoore
szafka futu, timoore
 
fotel Dorian
 
Miejsce pracy pociechy warto zaprojektować zestawiając biurko, szafkę wiszącą oraz fotel Darian Bis z kolekcji Fotele Młodzieżowe (kolor obicia – Fioletowy). Niezbędna jest również lampka do skutecznej i owocnej nauki. Polecamy model Cardiff  w kolorze czarnym.
 
lampa cardiff
 
lampa wisząca ragazza
 
Lampą wiszącą, mającą oświetlić całość pokoju, może być czarna lampa wisząca Ragazza, która swoim minimalistycznym kształtem i ciemną barwą wspaniale wpisuje się w styl pokoju. Ciekawym dodatkiem, który powinien być zawieszony tak, by był widoczny zza biurka jest niebieski zegar ścienny Bold Stripes, który ciekawie współgra z kolorystyką pokoju i podkreśla minimalistyczny, współczesny charakter wnętrza.
 
zegar futurystyczny
 
W każdym pokoju dziecięcym i młodzieżowym potrzebna jest szafa  oraz komoda, które w przypadku kolekcji Beep nie tylko wspaniale spełniają rolę użytkową, ale stanowią szalenie atrakcyjne wizualnie elementy całości wnętrza.
 
szafa futu
 
komoda futu
 
Jako miejsce odpoczynku polecamy tapczan w zestawieniu kolorystycznym 1 Black ze wstawkami o wybarwieniu Koblatowy CB. Pościel radzimy wybrać w podobnym odcieniu energetycznego fioletu, jaki został zastosowany na ścianach.
 
tapczan futu, timoore
 
 


Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 9 500 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.