internetowy sklep z meblami od 2003 roku  |  klienci nas polecają  |  pomagamy i doradzamy
Zakupy przez telefon 22 465 99 70
Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00

Jak urządzić gabinet w stylu industrialnym? 

 

gabinet w stylu industrialnym

 

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na zaprojektowanie biura/gabinetu/miejsca pracy w stylu industrialnym z elementami vintage? Mamy dla Ciebie propozycję za urządzenie niezwykle oryginalnego wnętrza! Radzimy rozpocząć od przygotowania ścian. Proponujemy zastosowanie bardzo modnego surowego betonu o wyraźnej fakturze, ewentualnie lekko poprzecieranego miejscami białą farbą. Meble dobrane powinny być pod kolor (szare, grafitowe) z elementami czystego, jasnego, naturalnego, drewnianego odcienia z czarnymi, cienkimi łączeniami.

 

biurko slim

 

szafka sideboard

Wszystkie powyższe warunki spełniają m.in. meble z kolekcji Minko. Proponujemy z tej kolekcji wybrać biurko 120x50 z nadstawką Slim oraz szafkę Sideboard, obydwa meble w odcieniu Grey. Ich forma nawiązuje do projektowania użytkowego drugiej połowy XX w. przywodząc na myśl kultowe meble ubiegłej epoki. Jednocześnie ich stylistyka nawiązuje do industrialnej surowości, podkreślonej przez naturalny odcień jasnego drewna, szary kolor (korespondujący z gamą barwną betonu) oraz czarne, metalowe łączenia tak typowe dla mebli o charakterze industrialnym.

regał york

 

półka york

Książki, pomoce naukowe i różnego rodzaju przedmioty i sprzęty niezbędne w gabinecie radzimy ułożyć na półkach regału z kolekcji York oraz kilku półkach wiszących z tej samej kolekcji. Proponowane przez nas meble z kolekcji York wspaniale współgrają kompozycyjnie z pozostałymi sprzętami i dodatkami w ramach stylistyki industrialnej. Szary odcień wspaniale dopełnia się z kolorystyką betonowych ścian oraz wybarwieniem biurka i szafki, również elementy o naturalnym drewnianym odcieniu korespondują z podobnymi zabiegami zastosowanymi w meblach z kolekcji Minko, podkreślając surowy charakter mebli stosowanych we wnętrzach o industrialnej stylistyce.

regał na kółkach be pure

W zależności od potrzeb można w projektowanym biurze ustawić również mały regał na kółkach z kolekcji Be Pure. Ten niezwykły element wyposażenia wnętrza wspaniale zagra z czarnymi metalowymi elementami zastosowanymi w pozostałych meblach oraz dodatkach podkreślając industrialny charakter wnętrza. Dodatkowo jest bardzo praktycznym sprzętem pozwalającym na przechowywanie bardzo różnorodnych sprzętów.

lampa wisząca secto 5

Innym dodatkiem o podobnym charakterze jest lampa wisząca Secto 5, która wpisuje się wspaniale w styl gabinetu, współgra z innymi czarnymi elementami metalowymi we wnętrzu podbijając ich wydźwięk, tak ważny w industrialnych przestrzeniach.

lampa industrial

Przy biurku wszelkie wątpliwości rozświetli czarna lampa stołowa Glasgow, uniwersalna w swoim projekcie, również istotna jako czarny, metalowy dodatek, jednocześnie neutralna w swojej formie, pasuje do bardzo różnorodnych wnętrz. Świetna kolekcja, w ramach której można dobrać wiele mebli pasujących do projektowanego wnętrza to CustomForm.

krzesło industrial

Przy biurku radzimy zasiadać na krześle z podłokietnikami Paris Arms 72 z tej kolekcji. Ten metalowy, lekko postarzany mebel jest kwintesencją sprzętów w stylu industrialnym. Jest oryginalnym modelem, wspaniale określającym pożądane wnętrze.

 

sofa industrial

Jeżeli w przestrzeni gabinetu potrzebujemy więcej miejsc siedzących, wspaniałym meblem spełniającym tą rolę pod względem zarówno praktycznym jak i projektowym jest grafitowa sofa 3-osobowa Cassius. Można przy niej ustawić stolik, który wspaniale pasuje do mebli z kolekcji Minko i York (szary kolor z dodatkami w naturalnym, jasnym odcieniu drewna).

 

stolik industrial

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.