17 567 mebli od 72 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Narożniki z pojemnikiem na pościel

(265)

Narożnik Lina
Narożnik Przemek lewy/prawy z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik lewy/prawy Evia z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik Merin LUX 3DL.URCBK
Narożnik Nappa
Narożnik lewy/prawy Evia z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik lewy/prawy Feliz z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik lewy/prawy Feliz z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik Luzi prawy z funkcją spania
Narożnik Rido prawy z funkcją spania typu delfin i pojemnikiem na pościel
Narożnik Aspen I
Narożnik Nils
Narożnik Happy
Narożnik Ortensia
Narożnik Rimi z funkcją spania i 2 pojemnikami na pościel
Narożnik Nappa
Narożnik Lina
Narożnik Rido lewy z funkcją spania typu delfin i pojemnikiem na pościel
Narożnik Memo
Narożnik Luzi lewy z funkcją spania
Narożnik Nils
Narożnik Luton
Narożnik lewostronny Luigi z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Narożnik Havana
Narożnik Verbena
Narożnik Rima
Narożnik Memo
Narożnik lewy Faro z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik 2 prawy Lukas
Narożnik Plaza
Narożnik Monte
Narożnik Elio
Narożnik Sandra
Narożnik Hugo
Narożnik Gusto
Narożnik Olbia
Narożnik lewy Palermo z funkcją spania typu delfin i pojemnikiem na pościel
Narożnik prawy Faro z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik Makati
Narożnik Verbena

Polecane porady

Jak zmienić stronę narożnika? Narożniki modułowe i uniwersalne

Narożnik to podstawa strefy wypoczynkowej w wielu domach. Zanim jednak kupimy mebel, musimy określić, która strona będzie odpowiednia do naszego wnętrza. Może się bowiem później okazać, że wymiary nie pasują do pomieszczenia. Jeśli model narożnika okaże się niemożliwy do modyfikacji pod względem strony, pojawia się problem. Właśnie dlatego warto wiedzieć, jakie narożniki można zmieniać oraz jak to robić. Ta wiedza ułatwi nam wybór mebla idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Trzeba wiedzieć, w jaki narożnik zainwestować, jeśli planujemy częste odświeżanie wnętrza lub po prostu wolimy mieć produkt, który w razie można zmienić w dowolnym momencie. Wtedy zakup z pewnością będzie udany. Kiedy można zmienić stronę narożnika? Jak wygląda ta zmiana?

Jak wybrać narożnik?

Narożniki cieszą się ogromną popularnością i bywają chętnie wybierane do wielu różnorodnych aranżacji. To meble, które potrafią zaskoczyć funkcjonalnością, a przy tym są estetyczne i dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Jak wybrać narożnik i czym się kierować podczas zakupu?

Narożnik prawy czy lewy? Jak je rozróżnić i który wybrać do swojego salonu?

Narożnik to podstawa strefy wypoczynkowej w większości domów. Jak sama nazwa wskazuje, jego ustawienie jest narożne, a więc dostosowując się do wnętrza, przyjmuje kształt litery L lub jej lustrzanego odbicia. Stąd, oprócz koloru, materiału obicia, czy dodatkowych funkcji, przy zakupie tego mebla mamy do dyspozycji różne ustawienie siedziska względem tzw. szezlongu (krótkiego boku). To nieco komplikuje wybór najlepszego modelu – kolor i materiał dobierzemy względem indywidualnych wymagań, a dobór na podstawie wersji prawa czy lewa zależy od wielu innych czynników. Czy strona narożnika ma znaczenie? Jak sprawdzić, czy narożnik jest prawy lub lewy? Jak dopasować stronę narożnika do wnętrza? Podpowiadamy!

Jak uszyć pokrowiec na narożnik? Prosty poradnik

Narożnik to mebel, który zwykle jest najmocniej wyeksploatowany w naszych domach. Jego konstrukcja, jak i w szczególności tapicerka jest wystawiona na wiele prób, których wynikiem są najczęściej przetarcia i zabrudzenia. Zdarza się również i tak, że kolor mebla nie pasuje do nowo urządzonego czy odświeżonego wnętrza. Jednak zanim zaczniemy szukać nowego modelu, warto rozważyć wykorzystanie pokrowca i to wykonanego samodzielnie. Nie jest to trudne zadanie – wystarczą odpowiednie narzędzia, aby całkowicie i przy tym w tani sposób, odmienić wygląd narożnika!

Jaki materiał na narożnik wybrać? Czym się kierować? Jakie są rodzaje tkanin?

Przymierzając się do zakupu narożnika do swojego salonu należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Niewątpliwie ważne są jego detale oraz wykonanie, a także rozmiar i to, czy jest wygodny. Nie wszyscy jednak wiedzą, że jego istotną kwestię stanowi sam materiał, którym jest obity. To od niego w dużej mierze zależy to, na jak długo posłuży mebel. Jaki materiał na narożnik będzie najlepszy? Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru tkaniny obiciowej na narożnik? Tego dowiecie się w tym artykule!