15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Jaka szafka pod wiszący telewizor? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Udostępnij:

Szafka RTV pod wiszący telewizor

Coraz częściej decydujemy się na zawieszenie swojego telewizora na ścianie. To wybór praktyczny, podyktowany również względami wizualnymi. I choć wydawałoby się, że wiszący telewizor nie potrzebuje szafki RTV, to stanowi ona dla niego idealne uzupełnienie. Jak powinna wyglądać szafka ustawiona pod wiszącym telewizorem? Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie? W poniższym materiale przedstawimy nasze funkcjonalne propozycje!

Dopasowana do wnętrza szafka RTV

Kupując szafkę RTV  warto zwrócić uwagę, by była ona dopasowana do reszty mebli, ale również do telewizora. Jeśli posiadamy duży telewizor, warto by szafka nie była zbyt mała. Szafka niewielkich rozmiarów może wyglądać przy wiszącym telewizorze nieproporcjonalnie. W tym przypadku nie musimy jednak kierować się zasadą, że im większy telewizor, tym szafka powinna być niższa. Ze względów bezpieczeństwa, tyczy się to jedynie telewizorów stojących.

Kolekcja Prowansja

Kolekcja Prowansja

Funkcjonalna szafka RTV

Dekoder, odtwarzacz DVD, konsola do gier czy kolekcja płyt. Te wszystkie rzeczy powinny mieć swoje miejsce na szafce RTV lub w jej środku. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest kupienie szafki, wyposażonej zarówno w półki jak i szuflady. Dodatkowe schowki zapewnią utrzymanie porządku, a będą cenne zwłaszcza dla wielbicieli mniejszych mieszkań. Ważne również, by szafka miała na tylnej ścianie otwór, który pomoże uporządkować okablowanie sprzętu. Szafka RTV  powinna być tak funkcjonalna, jak to tylko możliwe!

Stylowa szafka RTV

Szafka RTV to mebel, który kojarzy się z nowoczesnością. Jednak na rynku znajdziemy bardzo wiele modeli, które zostały wykonane w tradycyjnym, klasycznym stylu. Jeśli więc posiadacie klasycznie urządzone wnętrze, bez problemu dobierzecie do niego również klasyczną szafkę pod telewizor. Przykładem takiej szafki RTV pod wiszący telewizor jest model Oleo lub Gent.

  

W naszym sklepie znajdziecie też szafki RTV stylu prowansalskim np. model Provance.

  

Nie tylko szafka! Panel telewizyjny!

Szafka RTV to nie jedyny dodatek, który możecie dopasować do swojego telewizyjnego kącika.  Panel telewizyjny to ciekawe rozwiązanie, które tworzy niejako tło pod telewizor. Telewizor umieszczamy bowiem na wiszącym panelu, którego elementem są też półki na sprzęt RTV czy pilot. Panele telewizyjne są dostępne w różnych stylach od klasycznych po nowoczesne. Stanowią dobre rozwiązanie dla osób, która lubią nietypowe elementy aranżacyjne w swoim wnętrzu. Panel telewizyjny to na pewno ciekawe rozwiązanie, które przyciągnie uwagę gości bardziej niż klasyczna szafka RTV.

Szafka RTV, którą kupujemy pod wiszący telewizor powinna być dopasowana do naszego wnętrza, ale powinna być również funkcjonalna. Pamiętajmy, że to mebel, który z założenia ma ułatwić nasze życie i sprawić, by korzystanie ze sprzętu RTV było jeszcze przyjemniejsze. Mamy nadzieję, że ten tekst ułatwi Wam zakup tego mebla. Jeśli szukacie innej szafki niż zaprezentowana powyżej, zajrzycie na naszą stroną, gdzie znajdziecie szeroki wybór szafek, dopasowanych do różnorodnych wnętrz!Zaufało nam ponad 300 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 11 000 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać idealne meble. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.