Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

Jak urządzić wnętrze w czerni? 

Black is a new black!

 

wnętrze w czerni   

 
Czerń nigdy nie wychodzi z mody – zarówno w pomieszczeniach szalenie współczesnych jak i zdecydowanie klasycznych dominanta tego koloru sprawdza się znakomicie. Dobrana odpowiednio z meblami i dodatkami może stanowić o niezwykłym, niecodziennym klimacie projektowanego wnętrza. Czerń to tajemnica, elegancja, smak, wyciszenie. Użyta w odpowiednim zestawieniu nie będzie działać przygnębiająco (czego wiele osób się obawia i rezygnuje z ciemnej kolorystyki pomieszczenia). Czerń odpowiednio skontrastowana może działać wręcz energetyzująco, zwłaszcza w minimalistycznie zaprojektowanym pomieszczeniu.
 
Dlatego proponujemy zaprojektowanie pomieszczenia o czarnych ścianach, w tym przypadku utrzymanego w stylistyce klasycznej. Idealnymi meblami do salonu tego rodzaju są modele z kolekcji Carmen, meble Krysiak. Przedstawiamy wybrane meble z tej kolekcji, wszystkie w kolorze wybarwienia Oliwkowy – brunat, który wspaniale współgra z czarną dominantą. Meble wyraźnie nawiązują do klasycznych form użytkowych, jednak są nieco uproszczone, przez to współczesne w swoim wyrazie, uniwersalne. Będą do nich pasować zarówno dodatki tradycyjne, nawet antyczne, jak i prostsze w formie, zdecydowanie współczesne.
komoda carmen, krysiak meble  biblioteka Carmen, Krysiak
szafa Carmen, Krysiak meble   szafka rtv, carmen
 
krzesło Carmen  
 
 
Wraz z meblami zestawiliśmy przykładowo również lampę oraz wazon dostępne w ofercie sklepu internetowego Twojemeble.
 
lampa czarna   wazon
 
Obydwa dodatki wspaniale współgrają z kolekcją Carmen, nawiązują do niej zarówno formalnie jak i kolorystycznie, świetnie dopełniając również czerń ścian pomieszczenia. Pozostałe dodatki (takie jak zasłony/rolety, ozdoby, dywan, itp.) radzimy wybrać w kolorze czarnym, ewentualnie z akcentami ciemnego grafitu lub ciepłego brązu, nawiązującymi do kolorystyki mebli. W zależności od wielkości i funkcji pomieszczenia (jeżeli ma to być np. salon) warto również dobrać odpowiednie fotele, np. modele Tampa z kolekcji Fotele Jadik (kolor drewna Buk-stara-sosna, kolor obicia - crush-196-onyx) oraz sofę, przykładowo model Sofa 2-osobowa karbon Topic Wood z kolekcji CustomForm. Dobrze, by tego rodzaju meble były czarne lub ciemno-grafitowe – pogłębi to swoiste wrażenie miękkości, jakie towarzyszy czerni. Również podkreślenie tego koloru poprzez kilka wybranych mebli w kolorze czarnym podniesie jakość projektową pomieszczenia, podkreśli jego odważny charakter i elegancki, ponadczasowy wydźwięk.
 
fotel Tampa, Jadik   sofa
 
W czarnych pomieszczeniach ważne jest zastosowanie delikatnych akcentów kontrastowych. Przykładowo suche trawy lub gałęzie o ciekawym kształcie w jasnym odcieniu beżu, zestawione z czystym, głębokim, czarnym tłem ściany są świetnym akcentem tego rodzaju.
 
 
Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!