Menu
11 324 mebli od 55 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Biuro w domu - jakie meble do biura wybrać?

Porady Twojemeble.pl, 2020-05-25
Udostępnij:

Biuro w domu

Obecnie coraz więcej osób ma możliwość wykonywania swojej pracy zdalnie. Taki stan rzeczy wymusza na pracujących w ten sposób, stworzenie odpowiedniego miejsca we własnym mieszkaniu lub domu. Dobrze dobrane meble do biura sprawią, że w naszym wnętrzu stworzymy perfekcyjną przestrzeń do pracy.

 

O czym należy pamiętać?

Przy urządzaniu biura w domu czy mieszkaniu należy brać oczywiście pod uwagę przestrzeń, jaką dysponujemy. Najlepszym rozwiązaniem będzie wygospodarowanie jednego z pomieszczeń na ten cel. Dzięki temu będziemy mieli możliwość wybrania praktycznie każdych mebli do biura, nie przejmując się czy pasują one do reszty wnętrz. Jeśli jednak  przestrzeń do pracy tworzymy w pokoju, który spełnia już inną funkcję, np. w salonie czy sypialni, dobrym rozwiązaniem będzie podzielenie jej regałem. Stworzymy tym samym ściankę działową, która oddzieli strefę pracy od strefy odpoczynku. W tym celu dobrze sprawdzi się np. Regał Porto. Ułożony przy ścianie wyznaczy dwie strefy i stworzy pozór ścianki odgradzającej. Będzie to też rozwiązanie, które zapewni przestrzeń do przechowywania dokumentów, teczek czy organizatorów. Więcej regałów, które będą nadawać się do domowego biura znajdziecie TUTAJ.

Jako mebel do biura będący równocześnie ścianką odgradzającą, dobrze posłuży również Regał Pocket od marki Minko. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi będzie dobrze wyglądać w nowoczesnych wnętrzach. Mebel wyposażony jest w zamykane szafki, w których możemy schować ważne dokumenty lub rzeczy, których nie chcemy trzymać na widoku.

  

Dodatkowym meblem do biura, który stanie się miejscem do przechowywania i który idealnie pasuję do komody Pocket, jest Konsola Midi od tego samego producenta. Razem tworzyć będą spójną oraz funkcjonalną całość, która nada się do domowego biura.

Przestrzeń do pracy

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać przy kupowaniu mebli do biura, jest oczywiście biurko! To właśnie ono stanowi “serce” tego pomieszczenia i przy nim spędza się najwięcej czasu. Biurko należy dobrać odpowiednio do swoich potrzeb i preferencji oraz dostosować od charakteru wykonywanej przez nas profesji. Osoby, które w pracy zajmują się grafiką lub projektowaniem, potrzebują dużego blatu, który pomieści wszystkie potrzebne przyrządy. Idealnym rozwiązaniem dla tego typu ludzi jest narożne biurko Office Lux od Black Red White. To naprawdę spory mebel do biura, więc wymaga odpowiedniej przestrzeni. Jednak wszyscy ceniący sobie dużą swobodę, na pewno będą zachwyceni.

  

Osobom, które do dyspozycji mają jednak mniejszą przestrzenią, proponujemy Biurko Basic+ od Minko. To stylowy mebel, którego stelaż wykonany jest z drewna bukowego, dzięki czemu jego konstrukcja jest bardzo stabilna. Blat dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, co sprawia, że dostosować można go do reszty wnętrza. Szukając bardziej typowej konstrukcji z tego rodzaju mebli do biura, ale przy tym równie stylowej i nowoczesnej, warto zastanowić się nad Biurkiem Snow od Forte. To wybór funkcjonalny, ponieważ posiada ono szafkę oraz szufladę. Będą to doskonałe miejsca do przechowywania wszystkich rzeczy, do których chcemy mieć dostęp bez konieczności wstawania od biurka. Więcej biurek znajdziecie w naszym sklepie - KLIK!

Usiądź wygodnie!

Jeżeli wybraliśmy już meble do biura, to przyszedł czas na odpowiedni fotel. Pracując z domu, spędzamy wiele godzin siedząc. Dlatego bardzo ważnym jest, aby ten mebel do biura, był wygodny. Dobrym rozwiązaniem będzie Fotel President, który dzięki swoim licznym funkcjom zmiany położenia, można dostosować do ciała. Dodatkowo, wykonany jest z wytrzymałego materiału i siatki, która zapewni komfort użytkowania nawet w najcieplejsze miesiące.  Fotel gabinetowy Hasel od Halmar to kolejna dobra opcja do wyboru.  Posiada on możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach - możemy więc ustawić go w odpowiednim dla nas położeniu. Od wyboru fotela zależy komfort naszej pracy, warto więc zainwestować w rozwiązanie, które pozwoli nam siedzieć wygodnie i będzie zdrowe dla naszego kręgosłupa.

Tworzenie gabinetu we własnym domu może wydawać się trudnym wyzwaniem, jednak wybór odpowiednich mebli do biura pozwoli na wygospodarowanie idealnej ku temu przestrzeni. Poznajcie naszą szeroką ofertę, w której znajdziecie wszystko, co będzie Wam potrzebne do stworzenia przestronnego, stylowego, a przy tym funkcjonalnego miejsca do pracy!Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 9 500 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.