15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Idealne meble do przedpokoju!

Udostępnij:

Dobre pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie w dużej mierze przekłada się na to, jak postrzegają nas inni. Nie inaczej jest w przypadku wnętrz! Przedpokój to pomieszczenie, które widzą goście zaraz po przekroczeniu progu domu i to ono decyduje o tym, czy się im spodoba. Należy pamiętać, że wygląd przedpokoju nie tylko kształtuje opinie innych o naszym wnętrzu, ale również wpływa na to, jak my czujemy się zaraz po powrocie do domu. Często do aranżacji przedpokoju nie przykłada się jednak dużej wagi, a to ogromny błąd! W tym artykule podpowiemy, jakie meble wybrać, aby stworzyć stylową i funkcjonalną przestrzeń.

 

Szafa to podstawa!

Pojemna szafa w przedpokoju to niezwykle przydatny mebel! To właśnie tutaj schować możemy wszelkie okrycia wierzchnie, buty czy pudła z rzeczami na następny sezon. To też przedmiot, który potrafi zajmować dużo miejsca, dlatego powinien być estetyczny i zgodny z naszym stylem. Dobrą opcją do mniejszych wnętrz będzie biała szafa - mebel, który nie przytłoczy aranżacji. 

Kolekcja Nevio

Kolekcja Nevio

Gotowe zestawy do przedpokoju!

Gotowe zestawy mebli to proste rozwiązanie do przedpokoju. Dzięki nim mamy pewność, że wszystkie elementy będą ze sobą współgrać i tworzyć harmonijną całość. Nie musimy więc martwić się , czy odpowiednio dobierzemy do siebie poszczególne elementy. W skład gotowych zestawów do przedpokoju najczęściej wchodzą siedzisko, szafka na buty oraz szafa. Do gotowego zestawu warto dobrać lustro - element bez którego żaden przedpokój nie może się obyć.

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się tapicerowane zestawy do przedpokoju w skład których wchodzą tapicerowane panele z wieszakami. Taki zestaw wydziela część przedpokojową od reszty mieszkania, a dzięki materiałowym panelom nadaje aranżacji przytulności.

Tapicerowany zestaw do przedpokoju

Tapicerowane meble do przedpokoju

Co zamiast szafy w przedpokoju?

Jeśli dysponujecie niewielkim metrażem w przedpokoju i nie możecie pozwolić sobie na dużą, pojemną szafę, ani na zestaw mebli, warto przyjrzeć się funkcjonalnym szafkom na buty i komodom. Rozwiązanie to nie zajmie dużo miejsca, a na pewno pozwoli na lepszą organizację przestrzeni. Przydatna będzie zwłaszcza szafka na buty, która pozwoli wygodnie przechowywać całą kolekcję obuwia. Schowane buty zapewnią w przedpokoju ład i porządek!

Stylowe dodatki do przedpokoju

W przedpokoju postawcie na stylowe dodatki, które jednocześnie będą funkcjonalne! To właśnie one nadadzą charakteru pomieszczeniu i sprawią, że zrobimy dobre pierwsze wrażenie. Funkcjonalnym, ale interesującym dodatkiem do przedpokoju będzie designerski wieszak czy lustro. Jeśli przestrzeń pozwala, przedpokój można doposażyć również w pufę, która zadba o wygodne zakładanie i ściąganie butów.

Przedpokój to niezwykle ważne miejsce w domu czy mieszkaniu. Stylowo i funkcjonalnie urządzony sprawi, że już od progu będziemy czuć się w swoim wnętrzu dobrze! Urządźcie swój przedpokój wspólnie z nami i stwórzcie wyjątkową przestrzeń, a goście z pewnością zachwycą się zaraz po przekroczeniu waszego progu.

Meble do przedpokoju >Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 11 000 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.