15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Jak urządzić futurystyczny przedpokój?

Udostępnij:

Futurystyczny przedpokój

Zastanawiacie się jak urządzić przedpokój? Jeżeli zależy Wam na nowoczesnej (lub wręcz futurystycznej) aranżacji tego pomieszczenia, mamy dla Was ciekawą propozycję! Kilka rad znajdziecie w poniższym tekście!
 

Aranżacja przedpokoju

Bardzo istotnym aspektem pomieszczeń o charakterze przestrzeni przyszłości, w których można poczuć się jak na pokładzie statku kosmicznego lub na planie filmu science fiction są obłe, aerodynamiczne kształty. Formy mebli powinny być oparte na prostych bryłach geometrycznych (minimalistyczne, bez zdobień), często w monochromatycznej kolorystyce (głównie w bieli). Cechy te wykazują meble z kolekcji Home Flash, które radzimy zestawić z odpowiednio dobraną tapetą ścian przedpokoju – najlepiej zawierającą złudzenie optyczne.
 
Kolekcja Home Flash
 
W kolekcji znajdziemy wiele rozwiązań, które pozwolą wyposażyć przedpokój o różnych wymiarach. Szafki na buty - niższe i wyższe, wieszaki otwarte i zamknięte w szafie, szafy z lustrem lub bez. Dla każdego znajdzie się odpowiednia propozycja!
 
Szafka Home Flash  Wieszak Home Flash
W kolekcji znajdziecie też szafki na klucze czy lustra. Aranżacja przedpokoju będzie więc kompletna! Inne podobne rozwiązania znajdziemy w kolekcji Home. Warto wiedzieć, że meble są dostępne również w kolorze czarnym, z którym też możemy stworzyć futurystyczną przestrzeń.

Funkcjonalność przedpokoju

Jaki powinien być futurystyczny przedpokój? Na pewno musi być też funkcjonalny! Rozmaite skrytki czy meble łączące kilka zadań będą bardzo praktyczną ciekawostką! Takie meble będą dobrym rozwiązaniem zwłaszcza do mniejszych mieszkań, gdzie każda przestrzeń jest wyjątkowo ważna. Przykładowo szafa z garderobą Home Flash łączy w sobie wieszak i szafkę na buty, a w szafie z lustrem Home Flash znajdziemy dodatkowo na jego drzwiach właśnie lustro.
 
Futurystyczny przedpokój to ciekawe rozwiązanie, które może być interesujące dla fanów nowoczesnych rozwiązań. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki będą pomocne! A może skorzystacie z futurystycznych rozwiązań, bo są funkcjonalne? Tego na pewno nie można im odmówić! Zachęcamy więc do poznania nowoczesnych mebli lepiej na naszej stronie!
 


Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 11 000 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.