Menu
11 324 mebli od 55 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Producenci mebli tapicerowanych - jakiego wybrać?

W ciągu ostatnich kilku lat meble tapicerowane stały się niezwykle popularne. Wynika to przede wszystkim z ich niebywałej estetyki, a także wysokiego komfortu, jaki zapewniają. Co więcej, doskonale pasują one do wielu pomieszczeń – między innymi salonu, sypialni i gabinetu. Wpływ na wzrost zainteresowania tego typu produktami ma również bogata oferta rynkowa.

W sklepach znaleźć można meble tapicerowane najwyższej próby. Wykonywane są one z bardzo wytrzymałych i wygodnych materiałów, których żywotność jest bardzo długa. Co więcej, meble te są bardzo zróżnicowane. Pod uwagę należy wziąć nie tylko ich wymiary, ale też styl, w jakim zostały przygotowane czy kolor.

Każdy producent mebli stara się, by to właśnie jego produkty trafiły do jak najszerszego grona odbiorców. Działa to oczywiście z korzyścią dla samych konsumentów, którzy dysponują ogromną wręcz swobodą wyboru. Bez względu na to, w jakich pomieszczeniach meble te mają się znaleźć.

Poza określeniem stylu i wszystkich kluczowych parametrów technicznych, dobrze jest choć na chwilę zatrzymać się przy wyborze firmy odpowiedzialnej za przygotowanie dostępnych produktów. Producent mebli tapicerowanych powinien spełniać kilka kryteriów, od których zależy, czy warto mu zaufać czy też nie. Żeby ułatwić Wam to zadanie, postanowiliśmy przedstawić i pokrótce omówić najpopularniejsze firmy na rynku, które posiadają w swojej ofercie meble tapicerowane. Dzięki temu ich wybór potrwa zdecydowanie krócej.

Porady Twojemeble.pl, 2021-07-16
Udostępnij:
Producenci mebli tapicerowanych - jakiego wybrać?

Popularni producenci mebli tapicerowanych

W zalezieniu dobrych firm produkujących meble tapicerowane pomocne okażą się różnego rodzaju rankingu popularności. Zawierają one bowiem produkty najchętniej wybierane przez klientów. Dzięki takim zestawieniom możemy w łatwy sposób zapoznać się z obowiązującymi trendami zakupowymi.

Skoro konkretne meble są kupowane przez dużą grupę klientów, oznaczać może to, że są z jakiegoś powodu wyjątkowe. Najczęściej związane jest to z wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym wyglądem, a także korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Tego typu rankingi dotyczą nie tylko samych mebli, ale również producentów. Firmy cieszące się sporym zainteresowaniem zazwyczaj są godne zaufania. Potwierdzeniem tego będą opinie oraz oceny klientów – zarówno te pisemne, jak i graficzne.

Meble tapicerowane Black Red White

Jest to jedna z najbardziej znanych firm na polskim rynku. Meble tapicerowane tego producenta cieszą ogromnym wręcz zainteresowaniem, co doskonale widać po ofertach sklepów. Black Red White to polskie przedsiębiorstwo założone w niewielkiej wsi Chmielek, położonej w województwie lubelskim. Na rynku działa od 1991 roku – od tamtego czasu specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli, także tapicerowanych. Wciąż zwiększające się zapotrzebowanie na tego typu produkty sprawiło, że firma szybko się rozwijała. Obecnie działa ona jako eksporter mebli do prawie czterdziestu krajów na całym świecie, w tym do USA. Samo to stanowi pewnego rodzaju potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych produktów.

Polskie meble tapicerowane od Black Red White cenione są przede wszystkim za bardzo wysoką jakość wykonania. Odpowiadają za nią między innymi stosowane materiały, które za każdym razem są dokładnie dobierane, tak aby możliwe stało się spełnienie zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów.

Co równie istotne, ten największy w Polsce producent mebli dba o spore zróżnicowanie swojej oferty. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć w niej coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy potrzebne są meble tapicerowane do salonu, sypialni, pokoju gościnnego, biura bądź gabinetu. 

Warto nadmienić, że mele Black Red White przygotowywane są w różnych stylach, dzięki czemu łatwo można je dopasować do gotowej aranżacji. Bez konieczności przemalowywania ścian czy też wymiany użytych dodatków.

1 599,- zł
2 199,- zł
1 827,- zł
2 149,- zł
2 294,- zł
2 699,- zł
2 294,- zł
2 699,- zł
2 399,- zł
3 199,- zł
1 784,- zł
2 099,- zł

Etap Sofa - renomowany producent mebli tapicerowanych

Nazwa tej firmy jasno wskazuje, jakimi produktami się zajmuje. Ci niezwykle doceniani producenci sof dbają o to, aby ich wyroby doskonale sprawdzały się w niewielkich mieszkaniach, nowoczesnych domach czy też eleganckich biurach. Poza sofami, firma ta oferuje również:

Każdy mebel ma swój specyficzny charakter, który pozwala na wybór optymalnych stylów aranżacyjnych. Warto podkreślić, że Etap Sofa należy do międzynarodowej Grupy IMS, która ma pozycję lidera branży meblarskiej w Europie. Dzięki temu producent jest w stanie zaproponować produkty bardzo zróżnicowane. Szczególną popularnością cieszą się meble z serii Basic, które doskonale komponują się w pomieszczeniach utrzymanych w stonowanych, spokojnych barwach. 

Oczywiście oferta producenta jest znacznie bardziej rozbudowana. Wymienić można chociażby meble z serii Charming, Austin, Calimero, Luzi czy też Impressione. Wiele z nich powstaje zgodnie z nowoczesnymi trendami, które stanowią odzwierciedlenie zapotrzebowania rynkowego. Co równie istotne, wraz z atrakcyjnym wyglądem mebli idą również ich walory użytkowe. Wszystko za sprawą wielu ułatwień, które sprawiają, że korzystanie z nich jest po prostu wygodne. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu finalnie się znajdą. Czy będą to meble do sypialni, salonu, gabinetu czy innego wnętrza. 

Sofa Hugo, Etap Sofa

Tapicerowane meble Sweet Sit

Bardzo dobrze znany producent narożników, foteli, wersalek, puf, a także sof i kanap. Jak można wyczytać na stronie internetowej producenta, przygotowuje on przede wszystkim meble zapewniające proste rozwiązania funkcjonalne. W ich przypadku nie ma miejsca na niepotrzebne, dziwne rozwiązania, które mają wyłączni zwracać na siebie uwagę.

Meble tapicerowane tego producenta wyróżniają się maksymalną wygodą i przydatnością. Z tego powodu doskonale sprawdzą się w biurach, domach jednorodzinnych, a nawet w mniejszych mieszkaniach, w których wspomniana funkcjonalność ma znaczenie szczególne. Bez niej trudno liczyć na wygodną aranżację, która będzie sprzyjała odpoczynkowi.

Warto podkreślić również spore zróżnicowanie oferty tego producenta. Meble występują w wielu wersjach i konfiguracjach, które można dobrać pod względem:

  • koloru,

  • wymiarów,

  • zastosowanych materiałów,

  • spełnianych funkcji,

  • przeznaczenia,

  • miejsc, w których sprawdzają się najlepiej.

Sweet Sit przygotowuje meble tapicerowane do salonu, pokojów gościnnych czy też sypialni. W każdym przypadku klienci mogą liczyć nie tylko na bogaty wybór, ale tież gwarancję bardzo wysokiej jakości wykonania, która sprawia, że meble okażą się zakupem na dłuższy czas. Ich uniwersalność pozwala natomiast na ich proste dopasowanie do różnych stylów aranżacyjnych.  

Pozostali producenci mebli tapicerowanych

Jak można się domyślić, przedstawione wyżej firmy wcale nie są jedynymi, które mogą pochwalić się bogatą ofertą mebli tapicerowanych, dostosowanych do różnych gustów.

Spośród podmiotów cieszących się sporą popularnością wymienić należy między innymi Bydgoskie Meble (producent kanap, foteli, łóżek i narożników), firmę Gala Collezione zapewniającą unikalny design i doskonałą jakość wykonania i wiele, wiele innych.

Skoro więc wybór jest tak szeroki, jak dokonać ostatecznego wyboru. Pomocne okażą się wspomniane wcześniej rankingi popularności, które stanowią idealne odzwierciedlenie obecnych trendów zakupowych.

Żeby przekonać się, który producent mebli tapicerowanych jest godny zaufania, trzeba zaznajomić się z wszelkimi publikowanymi opiniami. Za ich pomocą klienci często dzielą się swoimi doświadczeniami z wykorzystania poszczególnych produktów. Wskazują oni ich mocne oraz słabe strony, a także opisują ewentualne nieprawidłowości, z jakimi musieli zmagać się po zakupie. Tak zebrane informacje sprawią, że zyskamy pełen ogląd na to, jak kształtuje się rynek.

Oczywiście nie należy przy tym zapominać o ofercie, jak również o cenach. Wiele zależy bowiem od tego, ile jesteśmy w stanie wydać i jakie dokładnie meble nas interesują. Dzięki sporemu zróżnicowaniu rynkowemu, z łatwością znajdziemy produkty do salonu, sypialni, pokoju gościnnego czy też gabinetu. Bez względu na to, w jakim stylu zostały urządzone te pomieszczenia.

Zobacz meble tapicerowaneZaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 9 500 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.