Menu
15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Jakie łóżko piętrowe wybrać? Polecane modele!

Udostępnij:

 

Jakie łóżko piętrowe wybrać? Polecane modele!

Jakie łóżko piętrowe wybrać? Polecane modele!  

Łóżko piętrowe to popularne rozwiązanie do pokoju dziecka! Najczęściej decydujemy się na nie, gdy to rodzeństwo współdzieli ze sobą przestrzeń. Warto wiedzieć jednak, że łóżka piętrowe, to dobre rozwiązanie również dla jedynaka! Dlaczego? Dowiecie się z tego tekstu! Sprawdźcie nasze propozycje łóżek piętrowych do pokoju dziecka! 

Dla rodzeństwa

Łóżko piętrowe w pokoju rodzeństwa, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Po pierwsze, zajmuje ono o połowę mniej miejsca niż dwa tradycyjne łóżka. Jest to więc naprawdę spora oszczędność przestrzeni, którą możemy wykorzystać do zabawy czy nauki. Łóżka piętrowe posiadają często zabudowania, w których ukryte są dodatkowe miejsca do przechowywania. Przykładem może być łóżko piętrowe Komi oraz model Mobi.

  

Obydwa łóżka posiadają w dolnej części konstrukcji dwie szuflady, czyli idealne miejsce na zabawki czy pościel. Dodatkowo, łóżka wyposażone są w regały, które będą świetnym miejscem na ulubione książki i maskotki. Kolejną propozycją do pokoju rodzeństwa jest łóżko piętrowe Jerry. W tej konstrukcji znajdziemy dwa łóżka z materacami bonellowymi dostępnymi w cenie oraz biurko z półką! 

Łóżko piętrowe dla jedynaka

Łóżko piętrowe to nie tylko rozwiązanie dla dwójki dzieci! To też świetny sposób, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pokoju, w którym mieszka tylko jedna pociecha! Na rynku dostępne mamy konstrukcje łóżek na podwyższeniu, tutaj przykładem będzie inna wersja łóżka Mobi.

  

To jeden z tych mebli, który oszczędza miejsce! Dlaczego? Łóżko to, poza miejscem do spania, łączy w sobie biurko z wygodnym blatem oraz panel z mnóstwem półek i szafek. Świetnym przykładem piętrowego łóżka, idealnego dla jedynaka, będzie również łóżko Tom! To mebel, który zastąpi łóżko, biurko oraz szafę! To rozwiązanie nadaje się do niewielkiego pokoju. Dodatkowo, poprzez swoje neutralne kolory czyli: biel i jasny odcień drewna, sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. 

Łóżko piętrowe dla mniejszych dzieci

Czy łóżko piętrowe to rozwiązanie tylko dla dzieci w wieku szkolny? Otóż nie! Mało kto wie, że dostępne są modele, z których korzystać mogą również młodsze dzieci! Łóżko Neo to przykład właśnie takiego mebla! Znajdziemy go w wersji podstawowej z drabinką oraz w wersji z plusem w postaci zjeżdżalni! Dodatkowo, obydwa warianty łóżka w dolnej części posiadają specjalne zasłonki, które tworzą swego rodzaju domek - przytulne miejsce, idealne do zabawy! Łóżko Neo wykonane jest z naturalnego drewna sosnowego, co zapewnia doskonałą wytrzymałość! Warto również zwrócić uwagę na wysokość łóżka czyli 1 m 15 cm. To wysokość odpowiednia dla mniejszego dziecka. Konstrukcja jest niższa od standardowych łóżek piętrowych, więc małe dziecko będzie bezpieczniejsze. Równocześnie jest jednak na tyle wysoka, aby w dolnej części pozostała przestrzeń idealna do zabawy. 

Łóżka piętrowe polecane są nie tylko do pokoju rodzeństwa. To funkcjonalne rozwiązanie, które oszczędzają miejsce, prezentując się przy tym bardzo oryginalnie i nowocześnie! Jeśli jednak szukacie tradycyjnego łóżka do pokoju dziecka, to na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór również takich modeli! Wymarzone łóżko piętrowe dla Waszej pociechy czeka w naszym sklepie, sprawdźcie!Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 9 500 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.