15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Jakie łóżko piętrowe wybrać? Polecane modele!

Udostępnij:

 

Jakie łóżko piętrowe wybrać? Polecane modele!

Łóżko piętrowe to popularne rozwiązanie do pokoju dziecka! Najczęściej decydujemy się na nie, gdy to rodzeństwo współdzieli ze sobą przestrzeń. Warto wiedzieć jednak, że łóżka piętrowe, to dobre rozwiązanie również dla jedynaka! Dlaczego? Dowiecie się z tego tekstu! Sprawdźcie nasze propozycje łóżek piętrowych do pokoju dziecka! 

Łóżko piętrowe dla rodzeństwa

Łóżko piętrowe w pokoju rodzeństwa, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Po pierwsze, zajmuje ono o połowę mniej miejsca niż dwa tradycyjne łóżka. Jest to więc naprawdę spora oszczędność przestrzeni, którą możemy wykorzystać do zabawy czy nauki. Łóżka piętrowe posiadają często zabudowania, w których ukryte są dodatkowe miejsca do przechowywania.  Mogą być to szuflady czyli idealne miejsce na zabawki czy pościel. Innym rozwiązaniem często bywają regały, które będą świetnym miejscem na ulubione książki i maskotki. Nie zapominajmy, że piętrowe łóżko to również miejsce, które może stać się inspiracją do świetnej zabawy.

Łóżko piętrowe Fabios

Łóżko piętrowe Fabios

Łóżko piętrowe dla jedynaka

Łóżko piętrowe to nie tylko rozwiązanie dla dwójki dzieci! To też świetny sposób, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pokoju, w którym mieszka tylko jedna pociecha! Na rynku dostępne mamy konstrukcje łóżek na podwyższeniu. To jeden z tych mebli, który oszczędza miejsce! Dlaczego? Takie łóżko poza miejscem do spania, może łączyć w sobie biurko z wygodnym blatem czy panel z mnóstwem półek i szafek. 

Czasami pod łóżkiem na podwyższeniu znajduje się pusta przestrzeń, którą możemy dowolnie wykorzystać, tworząc w niej miejsce do nauki czy zabawy.

Łóżko piętrowe Mobi

Łóżko z kolekcji Mobi

Łóżko piętrowe dla mniejszych dzieci

Czy łóżko piętrowe to rozwiązanie tylko dla dzieci w wieku szkolny? Otóż nie! Mało kto wie, że dostępne są modele, z których korzystać mogą również młodsze dzieci! Takie piętrowe łóżka mogą być niższe i zostać wyposażone w specjalną drabinkę, dodatkowe osłonki, a nawet specjalne udogodnienia. Wśród propozycji można znaleźć nawet zjeżdżalnię! Łóżka piętrowe dla młodszych dzieci mogą być wyposażone również w specjalne ozdoby takie jakie dodatkowe domki. 

Łóżka piętrowe polecane są nie tylko do pokoju rodzeństwa. To funkcjonalne rozwiązanie, które oszczędzają miejsce, prezentując się przy tym bardzo oryginalnie i nowocześnie! Sprawdzą się więc idealnie w mniejszych pokojach. Jeśli jednak szukacie tradycyjnego łóżka do pokoju dziecka, to na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór również takich modeli! Wymarzone łóżko piętrowe dla Waszej pociechy czeka w naszym sklepie, sprawdźcie!

Zobacz łóżka piętrowe >Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 11 000 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.