internetowy sklep z meblami od 2003 roku  |  klienci nas polecają  |  pomagamy i doradzamy
Zakupy przez telefon 22 465 99 70
Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00

Prestiżowe wyróżnienie od "Pulsu Biznesu"

Z wielką radością informujemy, że firma Omega Meble Sp. z o.o., właściciel sklepu internetowego twojemeble.pl, otrzymała prestiżowe wyróżnienie od „Pulsu Biznesu”. Dziękujemy naszym klientom, ponieważ dzięki Wam wstąpiliśmy do elitarnego klubu „Gazel Biznesu”.

Ranking „Gazele Biznesu” — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm według dziennika „Puls Biznesu”.

Gazelą określa się firmę małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi staje się konkurencyjna nawet wśród większych przedsiębiorstw.

 

Coroczny plebiscyt „Gazele Biznesu” organizowany jest na terenie Polski (od 2000 roku), Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

W Polsce ranking publikowany jest w postaci specjalnego wydania, dołączonego do grudniowego "Pulsu Biznesu" oraz na stronie www.gazele.pb.pl

 

Prestiżowe wyróżnienie dla Omega Meble Sp. z o.o. odebrał pan Karol Szpar, CEO Omega Meble Sp. z o.o. podczas uroczystej gali, która odbyła się 28.01.2015 w Krakowie. Uroczystość w Muzeum Lotnictwa z udziałem regionalnych władz była także okazją do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy z zakresu przedsiębiorczości.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie oraz korzystanie z usług naszego sklepu internetowego twojemeble.pl. To dla Was się zmieniamy i cały czas rozwijamy!

 

 

 

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.