Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

Prestiżowe wyróżnienie od "Pulsu Biznesu"

Z wielką radością informujemy, że firma Omega Meble Sp. z o.o., właściciel sklepu internetowego twojemeble.pl, otrzymała prestiżowe wyróżnienie od „Pulsu Biznesu”. Dziękujemy naszym klientom, ponieważ dzięki Wam wstąpiliśmy do elitarnego klubu „Gazel Biznesu”.

Ranking „Gazele Biznesu” — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm według dziennika „Puls Biznesu”.

Gazelą określa się firmę małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi staje się konkurencyjna nawet wśród większych przedsiębiorstw.

 

Coroczny plebiscyt „Gazele Biznesu” organizowany jest na terenie Polski (od 2000 roku), Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

W Polsce ranking publikowany jest w postaci specjalnego wydania, dołączonego do grudniowego "Pulsu Biznesu" oraz na stronie www.gazele.pb.pl

 

Prestiżowe wyróżnienie dla Omega Meble Sp. z o.o. odebrał pan Karol Szpar, CEO Omega Meble Sp. z o.o. podczas uroczystej gali, która odbyła się 28.01.2015 w Krakowie. Uroczystość w Muzeum Lotnictwa z udziałem regionalnych władz była także okazją do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy z zakresu przedsiębiorczości.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie oraz korzystanie z usług naszego sklepu internetowego twojemeble.pl. To dla Was się zmieniamy i cały czas rozwijamy!

 

 

 

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!