15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.
DLA KLIENTÓW

Płatności

Wybierz sposób płatności, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. W naszym internetowym salonie meblowym udostępniamy rozmaite formy płatności, które dopasujesz do swoich preferencji.

Przelew online

Przelew online - PayU

Za swoje zamówienie możesz zapłacić szybkim przelewem online, który realizujemy za pośrednictwem płatności PayU. Wystarczy, że wybierzesz swój bank i zalogujesz się do niego. Wszystkie dane niezbędne do przelewu zostaną przypisane automatycznie i od razu połączymy Twoją płatność z konkretnym zamówieniem. Tym samym natychmiastowo przekażemy je do realizacji.

Karta płatnicza

Karta płatnicza

Opłacenie zamówienia za pomocą karty płatniczej to szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna forma płatności. Honorujemy karty Mastercard oraz Visa. Ty opłacasz swoje zamówienie, a my od razu przekazujemy je do realizacji.

Blik

Blik

W naszym internetowym salonie meblowym możesz skorzystać również z szybkiej i bezpiecznej formy płatności jaką jest BLIK. W przypadku płatności BLIKIEM do jej zrealizowana niezbędny będzie jedynie Twój telefon z aplikacją bankową. Płatności BLIK realizujemy za pomocą płatności PayU.

GPay

Google Pay

Płatności Google Pay to kolejna mobilna forma płatności, z której możesz skorzystać. Zapłać za swoje zakupy szybko i wygodnie, a do tego bezpiecznie! Płatność Google Pay realizujemy za pośrednictwem płatności PayU.

 

Raty 0%

Raty 0%

Rozłóż zakup na wygodne raty 0% i kup meble bez żadnych dodatkowych kosztów! Wszystkie formalności załatwisz online bez wychodzenia z domu. W czasie wyboru płatności, zobaczysz banki, które posiadają ofertę dla Twojej kwoty zamówienia i maksymalną ilość rat na jaką rozłożysz płatność. Wybierz ten, w którym chcesz zrealizować wniosek kredytowy i postępuj zgodnie ze wskazówkami, które otrzymasz. Przed złożeniem wniosku, możesz w wygodny sposób obliczyć ratę swojego kredytu.  Warunki udzielania kredytu w bankach znajdziesz również w zakładce Raty.

 

Tanie raty

Tanie raty

Jeśli chcesz rozłożyć swoje zakupy na zdecydowanie większą ilość rat (nawet 60!), skorzystaj z tanich rat z niskim oprocentowaniem. W czasie wyboru płatności, pojawią się dostępne banki, z oferty których możesz skorzystać dla swojej kwoty zamówienia. Wybierz bank i podążaj za wskazówkami, które otrzymasz. Jeśli chcesz sprawdzić wysokość raty przed złożeniem wniosku, zrobisz to klikając w przycisk “Oblicz ratę” w swoim koszyku na etapie wyboru płatności.

 

Przelew tradycyjny

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail wszystkie niezbędne informacje - sumę zamówienia do zapłaty, dane do przelewu oraz numer naszego konta. Twoje zamówienie zostanie przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Dane do przelewu, które będą Ci potrzebne:

Omega Meble Sp. z o.o.

ul. Nowy Świat 27

32-020 Wieliczka

Numer konta:

PKO Bank Polski 28 1020 2892 0000 5302 0458 1114

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze

Udostępniamy również możliwość płatności za zamówienie przy odbiorze, za pobraniem. Skorzystanie z tej opcji jest możliwe dla zamówień o wartości do 10 000 zł oznaczonych fiszką ‘Wysyłka 48h’ oraz dla wszystkich innych mebli, kiedy kwota zamówienia nie przekracza 1500 zł. Usługa nie jest dostępna dla zamówień z odbiorem osobistym z naszego magazynu w Wieliczce. Uwaga: Wybranie płatności przy odbiorze wiąże się z dodatkową opłatą wysokości 30 zł doliczaną do zamówienia.

 

Zaliczka

Jeśli nie chcesz od razu opłacić swoich zakupów w całości, możesz skorzystać z opcji zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Aby skorzystać z zaliczki, wybierz formę płatności (karta płatnicza, przelew tradycyjny, przelew online PayU, płatność Google Pay czy BLIK) i następnie wybierz opcję 'Płacę zaliczkę'. Pozostałą kwotę dopłacisz, kiedy zamówienie będzie gotowe. Zaliczka jest dostępna dla zamówień od wartości 1500 zł i nie obowiązuje w przypadku mebli oznaczonych fiszką ‘Wysyłka 48h’ oraz przy odbiorze osobistym.