17 567 mebli od 72 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.
O NAS

Nasze nagrody

Nieustannie się rozwijamy! O naszych sukcesach świadczą nie tylko nagrody biznesowe, ale również te otrzymywane od największych polskich producentów mebli. Dbamy o wizerunek i najwyższą jakość naszych usług, a otrzymywane nagrody potwierdzają, że nasze starania działają

Rozwijamy się z sukcesami

Nasza firma nieustannie rośnie i rozwija się z sukcesami. O naszych osiągnięciach świadczą największe biznesowe wyróżniania, które otrzymaliśmy w ostatnich latach - Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbesa. Przyznane wyróżnienia potwierdzają, że jesteśmy wiarygodną firmą, której warto zaufać podczas zakupów w internecie.

Gazele Biznesu

Nasza firma niejednokrotnie dołączyła do prestiżowego Klubu Gazel Biznesu, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw według dziennika Puls Biznesu. Tytuł otrzymaliśmy w 2014, 2017 i 2022 roku! Otrzymane wyróżnienie plasuje Twojemeble.pl w gronie świetnie zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Diamenty Forbesa

Już dwukrotnie zostaliśmy wyróżnieni nagrodą, jaką są Diamenty Forbesa! Znaleźliśmy się wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Małopolsce, z dużym potencjałem wzrostu wartości. Diamenty Forbesa to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, które potwierdza nieustanny rozwój naszej firmy.

Gazele Biznesu 2022     Diamenty Forbesa

 

Wyróżnienia od największych polskich producentów mebli

Współpracujemy z największymi polskimi producentami mebli i jesteśmy przez nich regularnie doceniani. Bardzo dobry kontakt z markami sprawia,  że relacja między producentem, a naszym sklepem internetowym przebiega sprawnie i szybko. To przekłada się na możliwość najlepszej obsługi naszych Klientów. O jakości naszego sklepu świadczy wiele nagród, które otrzymaliśmy od takich marek jak Szynaka Meble, Meble Forte czy Bydgoskie Meble.

Partnerstwo na medal z marką Szynaka Meble

Marka Szynaka Meble wielokrotnie doceniła współpracę z nami i nagrodziła nasze wyniki wieloma statuetkami. Zostaliśmy uhonorowani nagrodą Solidnego Partnera, Ambasadora Przemysłu Meblowego oraz wielokrotnie wyróżnieniem Partnera Roku. 

Nagroda od marki Szynaka Meble Nagroda od marki Szynaka Meble

Owocna współpraca z marką Meble Forte

Wieloletnia współpraca z marką Meble Forte owocuje wieloma wyróżnieniami. Zostaliśmy wyróżnieni jako Lider Regionu i otrzymaliśmy statuetkę poświadczającą wysoką sprzedaż, co finalnie przełożyło się na nagrodę Złotego Partnera. Otrzymaliśmy ją kilkakrotnie! Marka doceniła naszą współpracę, odpowiedzialność, rozwój i wrażliwość.

Nagroda od Meble Forte Nagroda od Meble Forte

Wygodne partnerstwo z marką Bydgoskie Meble

Zostaliśmy docenieni również przez firmy Bydgoskie Meble oraz Etap Sofa, które obdarowały nas statuetką Partnera Roku, dziękując tym samym za wieloletnie zaufanie, partnerstwo handlowe, a także promowanie marek. Nie zatrzymaliśmy się w naszych działania i zostaliśmy również wyróżnieni tytułem Odkrycia Roku za tworzenie inspirującego biznesu oraz odwagę w jego kreowaniu.

Nagroda od marki Bydgoskie Meble Nagroda od marki Bydgoskie Meble

Swoje jubileusze świętują z nami największe polskie marki

Jest nam niezwykle przyjemnie móc gościć w naszych partnerskich szeregach również takich producentów jak marka Klose czy Gala Collezione. Wspólnie z nimi cieszymy się kolejnymi latami obecności na rynku, a co za tym idzie w ofercie naszego sklepu! Zadowolenie jest obopólne - marka Klose z okazji swojego 25-lecia postanowiła wyróżnić nas tytułem Partnera tej właśnie rocznicy, a marka Gala Collezione obchodziła z nami jubileusz 15-lecia. Cieszymy się, że jako zaufany partner możemy świętować z polskimi markami tak znaczące wydarzenia.

Nagroda od marki Gala Collezione Nagroda od marki Klose

Pomagamy potrzebującym 

Jako sklep angażujemy się również w różnego rodzaju akcje charytatywne. Wspólnie z naszymi pracownikami dołączyliśmy do inicjatywy Szlachetna Paczka oraz wspieraliśmy działania fundacji Mam Marzenie. Wyróżnienia od fundacji stanowią dla nas nie tylko powód do dumy, ale również motywację do dalszej pomocy. 

Szlachetna Paczka Fundacja Mam Marzenie