Menu
11 324 mebli od 55 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

 

Szanowni Klienci,

pragniemy poinformować, że pracujemy dla Państwa bez zmian, a wszystkie zamówienia są obsługiwane na bieżąco. Bez przerwy realizujemy również wszystkie dostawy, a nasza infolinia jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 12 399 40 00 niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00, w sobotę oraz niedzielę w godzinach 9:00-18:00

 

Nasi pracownicy robią wszystko, by meble były dostarczone do Państwa domów w zapowiedzianym terminie, a nowe zamówienia zrealizowane jak najszybciej. Równocześnie pragniemy poinformować, że zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i stosujemy się do wszystkich zaleceń WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

W trosce o  bezpieczeństwo naszych pracowników i Klientów:

   
Odbiór bezkontaktowy Wprowadziliśmy nową procedurę bezkontaktowego odbioru osobistego. Jeśli zdecydowałeś na skorzystanie z odbioru osobistego, postępuj zgodnie z naszą instrukcją.
   
   
Zostań w domu Większość naszych pracowników pracuje w swoich domach zdalnie. Jeśli tylko możesz, Ty też #ZostańWDomu i kupuj przez internet.

 

 

 

Zespół Twojemeble.pl

Zaufało nam ponad 200 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 9 500 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.