Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

 

#BECIAKI Włączamy się do akcji! TwojeMeble.pl dla Ani Tułeckiej

 

Lubimy komfortowe życie. Wiemy, jak się urządzić, by każdego dnia wstawać z uśmiechem na twarzy i cieszyć się rzeczywistością, którą nas otacza. Mamy ogromny wybór — możemy umeblować nasze domy właśnie tak, jak chcemy. Niestety, czasem nowa kanapa nie wystarcza, by coś zmienić. 

Ania Tułecka ma nieoperacyjnego raka płuc. Walczy o najwyższą stawkę, dlatego potrzebuje leku, który nie jest refundowany w Polsce. Koszt terapii to ponad 200 tysięcy zł. Wspólnie możemy zebrać tę kwotę! 

#BECIAKI to akcja charytatywna zainicjowana przez Marcina Majznera, prezesa CupSell.pl, który skrzyknął branżę internetową do działania. Jako uczestnicy InternetBeta Conference, w której kolejny rok z rzędu uczestniczyliśmy z wielkim entuzjazmem, pragniemy dołożyć do zbiórki funduszy dla Ani naszą własną cegiełkę.

Kupując meble w naszym sklepie internetowym w niedzielę, 25 września, możesz sprawić, by zarówno Twoje życie, jak i życie Ani, znowu było komfortowe. Każde złożone zamówienie to 20 zł, które przelejemy na zbiórkę Fundacji Onkologicznej ALIVIA. Ma szansę uzbierać się całkiem spora suma!

Przyłącz się do zbiórki. Razem możemy więcej!

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!