internetowy sklep z meblami od 2003 roku  |  klienci nas polecają  |  pomagamy i doradzamy
Zakupy przez telefon 22 465 99 70
Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00

 

#BECIAKI Włączamy się do akcji! TwojeMeble.pl dla Ani Tułeckiej

 

Lubimy komfortowe życie. Wiemy, jak się urządzić, by każdego dnia wstawać z uśmiechem na twarzy i cieszyć się rzeczywistością, którą nas otacza. Mamy ogromny wybór — możemy umeblować nasze domy właśnie tak, jak chcemy. Niestety, czasem nowa kanapa nie wystarcza, by coś zmienić. 

Ania Tułecka ma nieoperacyjnego raka płuc. Walczy o najwyższą stawkę, dlatego potrzebuje leku, który nie jest refundowany w Polsce. Koszt terapii to ponad 200 tysięcy zł. Wspólnie możemy zebrać tę kwotę! 

#BECIAKI to akcja charytatywna zainicjowana przez Marcina Majznera, prezesa CupSell.pl, który skrzyknął branżę internetową do działania. Jako uczestnicy InternetBeta Conference, w której kolejny rok z rzędu uczestniczyliśmy z wielkim entuzjazmem, pragniemy dołożyć do zbiórki funduszy dla Ani naszą własną cegiełkę.

Kupując meble w naszym sklepie internetowym w niedzielę, 25 września, możesz sprawić, by zarówno Twoje życie, jak i życie Ani, znowu było komfortowe. Każde złożone zamówienie to 20 zł, które przelejemy na zbiórkę Fundacji Onkologicznej ALIVIA. Ma szansę uzbierać się całkiem spora suma!

Przyłącz się do zbiórki. Razem możemy więcej!

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.