Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
(21 produkty)
Kategorie

Łóżko piętrowe to tzw. mebel 2 w 1, który pozwala na znaczną oszczędność miejsca. Dzięki takiemu rozwiązaniu, na powierzchni do spania dla jednej osoby, miejsce do odpoczynku zyskują 2 lub więcej osób. Opcja łóżka piętrowego idealnie sprawdzi się w niewielkim pokoiku naszych dzieci, gdzie każde z nich będzie posiadać własny materac i swój własny kącik wypoczynkowy. Pozwoli to na wprowadzenie samodzielności i da rodzicom więcej swobody. Ponadto łóżko piętrowe stanowi znaczną oszczędność pieniędzy. 2 miejsca do spania na górze i dole często są o wiele tańsze niż pojedyncze łożko.

Obecnie występujące łóżka piętrowe często zaskakują swoją innowacyjną formą i znaczną funkcjonalnością. Ich połączenia zaskakują, ale też pozwalają racjonalnie zagospodarować niewielką przestrzeń. Przykładem jest łóżko piętrowe z blatem biurowym Tom firmy Dig-Net. Połączenie tych dwóch, podstawowych w pokoju nastolatka mebli, pozwala na znaczną oszczędność miejsca z możliwością zagospodarowania go pod inne rzeczy. Warto również wspomnieć o łóżku Komi producenta Meblar. Ten multifunkcjonalny mebel łączy w sobie kilka brył. Takie udogodnienie, nie tylko świetnie wygląda, ale także wnosi do pokoju ogromny komfort i funkcjonalność. Nie musisz zajmować sobie głowy doborem mebli i problemem z ich umiejscowieniem, a masz wszystko za jednym razem w komplecie. 

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
Meble Łóżka i szafki nocne Kategorie Łóżka piętrowe - TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!