Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

Wymarzony pokój Kuby 

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Kubę, który jest podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. 
 
Ten przeuroczy młody człowiek, ma w sobie tyle pozytywnej energii, że zapomina się o troskach i zmartwieniach dnia codziennego. Pomimo choroby i częstych wizyt w szpitalu na jego twarzy gości promienny uśmiech, którym obdarowuje innych. Nic dziwnego -  Kuba to odważny chłopiec, który w przyszłości chce zostać ratownikiem TOPR, tak jak jego tata.
 
O jego marzeniu dowiedzieliśmy się od Fundacji. Powiedziano nam, że chłopiec bardzo chciałby mieć nowy wystrój pokoju.
 
Kuba miał marzenie, my "narzędzia", zatem pomogliśmy odmienić jego cztery kąty. 
 
 
 
 

Zestaw mebli, który zagościł w pokoju Kuby to kolekcja Iks, producenta Dig-net. 

Te meble wraz z ich oryginalnymi uchwytami i modnym zestawieniem kolorystycznym, zostały stworzone z myślą o pokoju młodzieżowym, właśnie takim, jaki zapragnął mieć chłopiec. 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego projektu - TUTAJ

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!