15 366 mebli od 63 producentów
22 000 opinii klientów
Internetowy Salon. Internetowe Ceny.

Poznaj obsypane nagrodami kolekcje mebli 2016 roku

Udostępnij:

Nagradzane kolekcje 2016 

Marzycie o modnym wnętrzu? Zastanawiacie się, jak urządzić pokój dzienny lub jadalnię, by zachwyciły nowoczesnością i oryginalnym podejściem do designu? Poznajcie obsypane nagrodami najlepsze kolekcje mebli 2016 roku! 

Kolekcja Toronto

Od kilku sezonów dominującym kolorem we wnętrzach Polaków jest biel ze względu na uniwersalność, ponadczasowość oraz szerokie możliwości aranżacyjne – biel świetnie współgra z każdym innym kolorem. Taka jest również obsypana nagrodami kolekcja Toronto od producenta Wójcik Meble, z którą można zaaranżować nowoczesny i oryginalny salon oraz jadalnię.

Meble otrzymały wiele nagród w prestiżowych konkursach organizowanych przez specjalistów z branży meblarskiej,  m.in. Diament Meblarstwa 2016, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Meblarskich 2016 oraz Produkt Roku 2016 magazynu Meble Plus. Kolekcja ta została doceniona za nowoczesny design, dopracowane szczegóły, innowacyjność w łączeniu materiałów oraz ich wysoką jakość.

Kolekcja Toronto

Meble wyróżnia ponadczasowa kolorystyka połyskującej bieli połączonej z wybarwieniem San Remo o usłojeniu i odcieniu naturalnego drewna. To zestawienie powoduje, że wnętrze staje się jasne, eleganckie, przestronne oraz bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym. Natomiast bezuchwytowy system nadaje meblom nowoczesnego charakteru. Meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyty laminowanej o powierzchni odpornej na zarysowania, wytrzymałego szkła hartowanego w przeszklonych bryłach oraz szuflad z cichym domykiem.

Kolekcja Snow

Sypialnia w modnym mieszkaniu także jest biała! Mroźna biel i oryginalny design kolekcji Snow od producenta Lenart  zostały uhonorowane przez 76 specjalistów branży meblowej statuetką "Diament Meblarstwa 2016" w kategorii Strefa snu - meble klasy standard.  

Kolekcja Snow marki Lenart

Meble Snow wpisują się w najmodniejsze trendy wnętrzarskie! Cechują się  modną kolorystyką, dbałością o każdy szczegół i nieszablonowym wzornictwem opartym na oryginalnej formie uchwytów: finezyjnie wygiętych, w naturalnym odcieniu dębu z widocznym rysunkiem usłojenia drewna. Połyskująca biel wprowadza dużo świeżości do wnętrza, jednocześnie optycznie go powiększając i czyniąc bardziej przestronnym. Do wykonania mebli Snow użyto doskonałej jakości laminatu, którego powierzchnia cechuje się podwyższoną odpornością na zarysowania czy uszkodzenia wynikające z szkodliwego wpływu wysokiej temperatury na materiał. 

Kolekcja Torino

Współczesne wnętrze  łączy w sobie elegancję i nowoczesny design. Taka jest właśnie kolejna obsypana nagrodami kolekcja (m.in. Złoty Strug 2016 za najlepsze meble systemowe 2016) -  kolekcja Torino od producenta Szynaka Meble, która składa się z masywnych dębowych komód, witryny, stołów, szafek i wielu innych elementów.   

Kolekcja Torino

Jej wyjątkowość tkwi w każdym detalu: wyraźnie zarysowanych usłojeniach drewna dębowego, delikatnych wstawkach ze stali szlachetnej, czy przecięciom na masywnych frontach. Dodatkowo dyskretnie umieszczone oświetlenie w oszklonych elementach oraz krawędziach półek nadaje meblom unikatowy wygląd, a tym samym wprowadzają do wnętrza wyjątkowo ciepły nastrój. Dzięki dużej ilości elementów, wnętrze z kolekcją Torino można zaaranżować na wiele sposobów.