Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 
DLA KLIENTóW

Transport

Dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie skrócić czas realizacji zamówień, zapewniając ich szybką dostawę. Ale to nie wszystko!

Zadbaliśmy również o to, by ceny dostawy były atrakcyjne, a nasi dostawcy docierali w najdalsze zakątki Polski — tak, aby każdy mógł nabyć swoje wymarzone meble bez żadnych przeszkód!

 

Koszt dostawy

 

Koszt dostawy na terenie całego kraju jest zależny od wartości zamówienia oraz rodzaju zamawianego asortymentu i wynosi:

 
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
KOSZT DOSTAWY

meble do 1 500zł

65zł*

 meble powyżej 1500zł

GRATIS

artykuły dekoracyjne 

GRATIS
 
* Za całe zamówienie, bez względu na ilość mebli, w tym również dla wybranych mebli oznaczonych fiszkami  lub 
 
 
Darmowa dostawa dotyczy zamówionych mebli pod wskazany w zamówieniu adres, nie obejmuje wniesienia. 
 

 

Warto wiedzieć!

 

  • Termin realizacji zamówień na meble zależny jest od stanów magazynowych i prezentowany jest przy każdym produkcie. 
  • Termin realizacji zamówień na artykuły dekoracyjne zależy od stanów magazynowych i wynosi najczęściej od 2 do 6 tygodni. W przypadku wybranego asortymentu (np. lampy) czas realizacji ustalany jest indywidualnie.
  • Przy meblach oznaczonych  wysyłkę realizujemy ekspresowo w cenie 65zł w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty; w przypadku przesyłki pobraniowej — od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Dostawy realizowane są w dni robocze. Jeżeli zamówienie przekroczy 1 500 zł, dostawa jest bezpłatna.
  • Przy meblach oznaczonych  wysyłkę realizujemy ekspresowo w cenie 65 zł w ciągu 24h od zaksiegowania wpłaty, w przypadku przesyłki pobraniowej — od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Dostawy realizowane są w dni robocze. Jeżeli zamówienie przekroczy 1 500 zł, dostawa jest bezpłatna.
  • Meble można również odebrać w punkcie odbioru osobistego w Wieliczce koło Krakowa. Odbiór osobisty nie dotyczy mebli producenta Paged Meble.
 
 
 
 
 
Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!