Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

Ranking e-zakupów w Ceneo.pl

 

Wiemy, jak szybko zmienia się świat, a wraz z nim Twoje oczekiwania. Z zainteresowaniem śledzimy najnowsze trendy, by inspirować Cię tym, co najlepsze. Jesteśmy świadomi, że drobne, z pozoru nieistotne elementy codzienności mają ogromny wpływ na jakość Twojego życia. Właśnie dlatego w naszej codziennej pracy, jaką jest sprzedaż mebli, zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Wierzymy w to, co robimy. Dzięki temu jesteśmy w stanie poświęcić wiele czasu i energii, by nasi Klienci – tacy, jak Ty – byli maksymalnie zadowoleni z zakupów w TwojeMeble.pl. Pomagając meblować polskie domy realizujemy misję zmieniania rzeczywistości, która nas otacza, na lepsze. Cieszymy się, że jesteś jej częścią!

 

Weź udział w tworzeniu Rankingu e-Sklepów Ceneo.pl i wygraj cenne nagrody!
 

Weź udział w tworzeniu Rankingu e-Sklepów Ceneo.pl i zagłosuj na TwojeMeble.pl! Każdy Użytkownik, który odda głos, może również wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody o wartości 18 000 zł. Głosowanie trwa do 31 października 2017 r. i odbywa się na stronach sklepów w serwisie Ceneo.pl. Oddanie głosu trwa zaledwie chwilę i jest bardzo proste. Z góry dziękujemy za wsparcie!
 

Dlaczego Twój głos jest dla nas ważny?

 

Wszystkie opinie naszych Klientów są dla nas cenną informacją zwrotną. Dzięki nim wiemy, czy obsługa przedsprzedażowa stoi na odpowiednio wysokim poziomie, czy cały proces zakupu i dowozu mebli pod wskazany adres przebiega sprawnie i satysfakcjonująco oraz czy produkty, które oferujemy, spełniają oczekiwania ich nowych właścicieli. Dzięki komentarzom, które nasi Klienci zostawiają po dokonaniu zakupu, jesteśmy w stanie wychwycić wszystkie nieprawidłowości i szybko je poprawić oraz ciągle doskonalić te obszary, w których świetnie sobie radzimy.  
 

Oddaj głos, weź udział w konkursie i wygraj cenne nagrody!

 
Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!