internetowy sklep z meblami od 2003 roku  |  klienci nas polecają  |  pomagamy i doradzamy
Zakupy przez telefon 22 465 99 70
Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00

Ranking e-zakupów w Ceneo.pl

 

Wiemy, jak szybko zmienia się świat, a wraz z nim Twoje oczekiwania. Z zainteresowaniem śledzimy najnowsze trendy, by inspirować Cię tym, co najlepsze. Jesteśmy świadomi, że drobne, z pozoru nieistotne elementy codzienności mają ogromny wpływ na jakość Twojego życia. Właśnie dlatego w naszej codziennej pracy, jaką jest sprzedaż mebli, zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Wierzymy w to, co robimy. Dzięki temu jesteśmy w stanie poświęcić wiele czasu i energii, by nasi Klienci – tacy, jak Ty – byli maksymalnie zadowoleni z zakupów w TwojeMeble.pl. Pomagając meblować polskie domy realizujemy misję zmieniania rzeczywistości, która nas otacza, na lepsze. Cieszymy się, że jesteś jej częścią!

 

Weź udział w tworzeniu Rankingu e-Sklepów Ceneo.pl i wygraj cenne nagrody!
 

Weź udział w tworzeniu Rankingu e-Sklepów Ceneo.pl i zagłosuj na TwojeMeble.pl! Każdy Użytkownik, który odda głos, może również wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody o wartości 18 000 zł. Głosowanie trwa do 31 października 2017 r. i odbywa się na stronach sklepów w serwisie Ceneo.pl. Oddanie głosu trwa zaledwie chwilę i jest bardzo proste. Z góry dziękujemy za wsparcie!
 

Dlaczego Twój głos jest dla nas ważny?

 

Wszystkie opinie naszych Klientów są dla nas cenną informacją zwrotną. Dzięki nim wiemy, czy obsługa przedsprzedażowa stoi na odpowiednio wysokim poziomie, czy cały proces zakupu i dowozu mebli pod wskazany adres przebiega sprawnie i satysfakcjonująco oraz czy produkty, które oferujemy, spełniają oczekiwania ich nowych właścicieli. Dzięki komentarzom, które nasi Klienci zostawiają po dokonaniu zakupu, jesteśmy w stanie wychwycić wszystkie nieprawidłowości i szybko je poprawić oraz ciągle doskonalić te obszary, w których świetnie sobie radzimy.  
 

Oddaj głos, weź udział w konkursie i wygraj cenne nagrody!

 

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.