Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

 

#BECIAKI Łączymy siły  TwojeMeble.pl dla Ani Tułeckiej

 

Lubimy komfortowe życie. Wiemy, jak się urządzić, by każdego dnia wstawać z uśmiechem na twarzy i cieszyć się rzeczywistością, którą nas otacza. Mamy ogromny wybór — możemy umeblować nasze domy właśnie tak, jak chcemy. Niestety, czasem nowa kanapa nie wystarcza, by coś zmienić. 

Ania Tułecka ma nieoperacyjnego raka płuc. Walczy o najwyższą stawkę, dlatego potrzebuje leku, który nie jest refundowany w Polsce. Koszt terapii to ponad 200 tysięcy zł. Włączyliśmy się w pomoc Ani, by wspólnie z innymi ludźmi dobrego serca zebrać tę kwotę! 

Od każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym w niedzielę, 25 września, odprowadziliśmy 20 zł, które trafiło na zbiórkę Fundacji Onkologicznej ALIVIA. Wspólnie z naszymi Klientami udało nam się uzbierać 720 zł! Na dzień dzisiejszy na koncie Ani znalazło się już 85% całości.

#BECIAKI to akcja charytatywna zainicjowana przez Marcina Majznera, prezesa CupSell.pl, który skrzyknął branżę internetową do działania. Jako uczestnicy InternetBeta Conference, w której kolejny rok z rzędu uczestniczyliśmy z wielkim entuzjazmem, pragnęliśmy dołożyć do zbiórki funduszy dla Ani naszą własną cegiełkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami włączyli się w akcję!

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!