internetowy sklep z meblami od 2003 roku  |  klienci nas polecają  |  pomagamy i doradzamy
Zakupy przez telefon 22 465 99 70
Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00

 

#BECIAKI Łączymy siły  TwojeMeble.pl dla Ani Tułeckiej

 

Lubimy komfortowe życie. Wiemy, jak się urządzić, by każdego dnia wstawać z uśmiechem na twarzy i cieszyć się rzeczywistością, którą nas otacza. Mamy ogromny wybór — możemy umeblować nasze domy właśnie tak, jak chcemy. Niestety, czasem nowa kanapa nie wystarcza, by coś zmienić. 

Ania Tułecka ma nieoperacyjnego raka płuc. Walczy o najwyższą stawkę, dlatego potrzebuje leku, który nie jest refundowany w Polsce. Koszt terapii to ponad 200 tysięcy zł. Włączyliśmy się w pomoc Ani, by wspólnie z innymi ludźmi dobrego serca zebrać tę kwotę! 

Od każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym w niedzielę, 25 września, odprowadziliśmy 20 zł, które trafiło na zbiórkę Fundacji Onkologicznej ALIVIA. Wspólnie z naszymi Klientami udało nam się uzbierać 720 zł! Na dzień dzisiejszy na koncie Ani znalazło się już 85% całości.

#BECIAKI to akcja charytatywna zainicjowana przez Marcina Majznera, prezesa CupSell.pl, który skrzyknął branżę internetową do działania. Jako uczestnicy InternetBeta Conference, w której kolejny rok z rzędu uczestniczyliśmy z wielkim entuzjazmem, pragnęliśmy dołożyć do zbiórki funduszy dla Ani naszą własną cegiełkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami włączyli się w akcję!

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.