Jak uzyskać kredyt w Banku  BNP Paribas?

Szczegóły na stronie internetowej www.bnpparibas.pl lub na infolinii 22 134 00 00 lub +48 500 990 500Zadzwoń do nas 24/7. Koszt połączenia wg stawki operatora.

 

 

Złóż zamówienie

Krok 1.

Wybierz meble i złóż zamówienie
Złóż zamówienie i jako formę płatności wybierz raty Banku BNP Paribas, gdy wartość zakupów wynosi min. 100 zł.  

 

Wyślij wniosek

Krok 2. 

Przygotuj swój dowód osobisty, następnie wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na stronie Banku. Wypełnij wniosek kredytowy. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Banku BNP Paribas.  Pamiętaj! Uzupełnij wniosek uważnie na podstawie danych zawartych w Twoim dokumencie tożsamości tj. dowodzie osobistym.

 

Weryfikacja

Krok 3.

Zaakceptuj umowę i potwierdź swoją tożsamość

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pobierz umowę kredytową na swój  pulpit. Zapoznaj się z jej treścią i zaakceptuj umowę. Następnie potwierdź swoją tożsamość: zaloguj się do konta osobistego w Twoim banku i skorzystaj z uslugi dostępu do informacji o rachunku oferowanej przez Blue Media S.A. - Partnera Banku albo wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł z konta, którego jesteś właścicielem.

 

Czekaj na meble

Krok 4. 

Ciesz się zakupami i korzystaj z bankowości internetowej GOonline.

Realizacja zamówienia rozpocznie się niezwłocznie po zawarciu umowy. Bankiety do spłaty zostaną wysłane do Ciebie pocztą. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty oraz historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnej GOonline.

 

Uwaga!

Najczęstsze przyczyny odmów z powodu błędnie wprowadzonych danych:

- podawanie zdrobnień zamiast pełnego imienia. Przykład: Klient we wniosku wpisuje Janek zamiast Jan

- niestosowanie polskich znaków. Przykład: Slawomir zamiast Sławomir

- błędnie wprowadzona data wydania lub ważności dokumentu tożsamości

- błędnie podany adres e-mail uniemożliwia sfinalizowanie zakupu

 

BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.  Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin zawierania umów kredytu ratalnego poprzez sklep internetowy, dostępne są na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-ratalny-w-sklepach-internetowych Dostępność kredytu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przesłanych przez niego informacji. Niniejszy materiał ma charakter poglądowy i informacyjny - nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zaufało nam prawie 100 000 klientów
Zaczynaj zakupy mebli u nas i oszczędzaj czas kupujac meble on-line
99% Klientów nas poleca
To średnia z 9 500 opinii zadowolonych klientów
Doradzamy i inspirujemy
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.