Meble towarzyszą Ci każdego dnia, nawet jeżeli wcale o tym nie myślisz. Wstajesz z łóżka, jesz śniadanie przy stole, wyciągasz ubrania z szafy, przysiadasz na krześle, by założyć buty, a kiedy wracasz do domu relaksujesz się leżąc na sofie, czytasz książkę siedząc w fotelu lub pracujesz przy biurku nad ważnym projektem.

Wiemy, jak istotne jest to, by produkty, które towarzyszą Ci w codziennym życiu, były funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, dlatego od ponad 13 lat dbamy o to, by meble, które sprzedajemy w naszym sklepie, spełniały najwyższe normy jakości a ich kupowanie było łatwe i przyjemne.

 

Nasze starania zostały docenione!

 

Ambasador Przemysłu Meblowego 2016

 

Na Targach Partnerskich Producentów Mebli 2016, odbywających się w Centrum Wystawienniczym Szynaka Meble w Iławie, otrzymaliśmy nagrodę “Ambasadora Przemysłu Meblowego” przyznawaną przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. To dla nas wielkie wyróżnienie!

 

Czym się zajmuje Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli?

 

Branża meblarska to jeden z tych sektorów, które na świecie uznawane są za polską specjalność. Meble “made in Poland”, zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami, postrzegane są jako produkty wysokiej jakości, a firmy, które je tworzą, jako marki godne zaufania. Misją Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej, aktywne promowanie polskich mebli w kraju i na świecie oraz wspieranie dążeń do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego.

Pomagając meblować polskie domy realizujemy misję zmieniania rzeczywistości, która nas otacza, na lepszą. Przyznana nagroda jest dla nas ogromną motywacją do dalszego rozwoju i pracy!

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.