Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

 

Meble towarzyszą Ci każdego dnia, nawet jeżeli wcale o tym nie myślisz. Wstajesz z łóżka, jesz śniadanie przy stole, wyciągasz ubrania z szafy, przysiadasz na krześle, by założyć buty, a kiedy wracasz do domu relaksujesz się leżąc na sofie, czytasz książkę siedząc w fotelu lub pracujesz przy biurku nad ważnym projektem.

Wiemy, jak istotne jest to, by produkty, które towarzyszą Ci w codziennym życiu, były funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, dlatego od ponad 13 lat dbamy o to, by meble, które sprzedajemy w naszym sklepie, spełniały najwyższe normy jakości a ich kupowanie było łatwe i przyjemne.

 

Nasze starania zostały docenione!

 

Ambasador Przemysłu Meblowego 2016

 

Na Targach Partnerskich Producentów Mebli 2016, odbywających się w Centrum Wystawienniczym Szynaka Meble w Iławie, otrzymaliśmy nagrodę “Ambasadora Przemysłu Meblowego” przyznawaną przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. To dla nas wielkie wyróżnienie!

 

Czym się zajmuje Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli?

 

Branża meblarska to jeden z tych sektorów, które na świecie uznawane są za polską specjalność. Meble “made in Poland”, zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami, postrzegane są jako produkty wysokiej jakości, a firmy, które je tworzą, jako marki godne zaufania. Misją Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej, aktywne promowanie polskich mebli w kraju i na świecie oraz wspieranie dążeń do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego.

Pomagając meblować polskie domy realizujemy misję zmieniania rzeczywistości, która nas otacza, na lepszą. Przyznana nagroda jest dla nas ogromną motywacją do dalszego rozwoju i pracy!

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!