Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 

Jak urządzić jadalnię inspirowaną filmami "Star Wars"? 

Jadalnia Padme z pałacu w Krainie Jezior

 

źródło fot: https://bit.ly/20lYji6

 

Jesteś fanem filmów „Star Wars” i szukasz inspiracji w urządzeniu wnętrza? Proponujemy zaprojektować to pomieszczenie w stylistyce jadalni Padme Amidali w Krainie Jezior położonej na zielonej, słonecznej planecie Naboo. Wnętrze tego rodzaju cechuje się ciepłą, głęboką kolorystyką, elegancją oraz prostotą połączoną z klasycznym wzornictwem. Dominują obłe kształty oraz wizualnie cięższa bryła mebli. W naszej propozycji wzorujemy się na stylistyce całego pomieszczenia, odpowiednio dobierając styl oraz kolorystykę mebli, dzięki czemu możemy stworzyć uniwersalną, elegancką jadalnię, w której każdy poczuje się jak w miejscu nie z tej ziemi!

Stół

 

   

Stół ST-1277 z kolekcji Table idealnie oddaje charakter wnętrza pałacu w Krainie Jezior. Zaokrąglony kształt blatu połączony z obłymi elementami nóg podkreśla koliste kształty, które dominują we wnętrzu oraz w formach dekoracji z planety Naboo. Odpowiednio dobrana kolorystyka stołu (Orzech 5) stanowi istotny akcent nawiązujący do jadalni z „Gwiezdnych Wojen”.

Krzesła

  

Niezbędne w każdej jadalni krzesła warto dobrać albo pod kątem nawiązania do ogólnej stylistyki wnętrza (krzesło Futuro z kolekcji Futuro, o kolorze drewna Koniak C oraz wykończeniu o barwie Jaguar Brick), albo w nieco bardziej bezpośrednim nawiązaniu do krzeseł użytych na planie II epizodu „Gwiezdnych Wojen” (krzesło Finezja 3 z kolekcji Krzesła Paged, o kolorze drewna Buk-Ambra-129 oraz z wykończeniem o odcieniu Hugo-1). Niezależnie od modelu wybranego krzesła, istotna jest również jego kolorystyka, spójna z tą zastosowaną w letnim pałacu senator Amidali.

  

 

Kolory we wnętrzu  

Nie trzeba posiadać pałacu czy willi, by jadalnia inspirowana epizodem II „Star Wars” oddawała specyficzny klimat elegancji, powagi i przestronności. Istotne jest użycie jasnej farby, najlepiej w odcieniu ciepłego beżu. Zastosowane dodatki (takie jak lampy czy zasłony) powinny być cięższe w swojej formie i dobrane w kolorystyce głębokiej czerwieni, ciepłego brązu, różnych odcieni beżu. Dodatkowo meble takie jak witryna czy szafka, przydatne w każdej jadalni, mogą pomóc w oddaniu klimatu pomieszczenia! 

Witryna 

  

Witryna Futuro z kolekcji Futuro (wybarwienie korpusu C-Koniak, kolory ram RAL 8025) wpisuje się w prosty, geometryczny sposób skomponowania jadalni senator Amidali, również poprzez delikatne wybrzuszenie ram podkreśla subtelnie obłości zastosowane we wnętrzu pałacu z „Gwiezdnych Wojen”.

Komoda 

  

Dodatkowo ciekawą komodą, pasującą do aranżowanego wnętrza jest Komoda Futuro (korpus w kolorze C-Koniak, fronty – RAL 8025, ramy – RAL 9023) z tej samej kolekcji co poprzedni mebel.

Kolekcja Futuro w całości wpisuje się w stylistykę jadalni z planety Naboo – polecamy jedynie wybrane modele, ale oczywiście w zależności od wielkości aranżowanego pomieszczenia można wybrać więcej rodzajów oraz modeli z tej kolekcji w kolorystyce odpowiadającej gamie barwnej jadalni z Krainy Jezior.

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!