internetowy sklep z meblami od 2003 roku  |  klienci nas polecają  |  pomagamy i doradzamy
Zakupy przez telefon 22 465 99 70
Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00

Jak urządzić biuro inspirowane filmami "Star Wars"?

Biuro kanclerza Palpatine'a 

 

Odpowiednie urządzenie swojego miejsca pracy jest bardzo istotne. Zastosowany design takiego pomieszczenia powinien być na tyle neutralny by nie dominować naszej uwagi, a jedynie wspierać atmosferę skupienia i kreatywności. Gabinet to ważne miejsce – dlatego warto poświęcić mu szczególną uwagę wybierając wyposażenie. Proponujemy Państwu urządzenie gabinetu inspirowanego wnętrzem biura kanclerza Palpatine'a z epizodów II i III sagi „Star Wars”. Ważnym czynnikiem miejsca pracy słynnego kanclerza jest jego minimalistyczna i elegancka stylistyka. Dominuje głęboki odcień czerwieni na ścianach, natomiast same meble są utrzymane w neutralnej,ciemniejszej kolorystyce (przeważa grafit).

źródło fot: bit.ly/biurkoStarWars

Krzesło i biurko

Najważniejszym elementem każdego gabinetu są biurko oraz fotel. Krzesłem nawiązującym swoim kształtem do tego zajmowanego przez Palpatine'a jest Fotel Solo, z kolorem tkaniny Mystic 213 lub 214. Stosowne biurko odpowiadające swoim stylem temu, przy którym swoje intrygi knuł słynny kanclerz to Biurko B04 z kolekcji Biurka BRW. Ma wprawdzie inny kształt, jednak swoją stylistyką nawiązuje do eleganckiego, minimalistycznego biurka Palpatine'a. Istotna jest tu stylistyka biurka – podkreślenie prostych form geometrycznych, wrażenia lekkości wywołanego odrębnością blatu i podstawy biurka, jednocześnie pewnej ciężkości podstawy. Najlepsze wybarwienie tego mebla nawiązujące do stylistyki odpowiednia ze Star Wars to Szary Wolfram.

 

  

Wyposażenie gabinetu 

źródło fot: bit.ly/starwarsTM

Istotnymi elementami gabinetu są również meble do przechowywania książek, dokumentów lub innych materiałów niezbędnych przy pracy. Inspiracja biurem kanclerza Palpatine'a to zastosowanie przede wszystkim grafitowej, ciemnej kolorystyki mebli (podkreślających powagę pomieszczenia) o geometrycznych, nieco masywnych w swoim wyrazie kształtach. Proponowanymi przez nas elementami takiego gabinetu mogą być: regał Fini z kolekcji Fini w kolorze Szary Wolfram, wisząca witryna również z kolekcji Fini, także o wybarwieniu Szary Wolfram oraz lampa wisząca Bet Shade Fat 24.

 

    


Dodatki

 

źródło fot. bit.ly/starwarsTM2 oraz bit.ly/starwarsTM3

W zależności od tego jak przestronne jest pomieszczenie, w którym za zostać urządzony gabinet oraz od tego, jaką ma spełniać funkcję (czy jest miejscem odosobnionej pracy, czy również ma służyć spotkaniom z klientami lub współpracownikami) można pozwolić sobie na różnego rodzaju dodatkowe wyposażenie. Jednym z ciekawszych elementów w gabinecie kanclerza Palpatine'a są sofy oraz fotele, w których przyjmuje ważnych gości. Kanapą odpowiadającą swojej stylistyce meblom z sagi Star Wars jest Sofa 3-osobowa Ginger z kolekcji Ginger, wybarwienie obicia G-300 (ciemny brąz) lub Carabu HP 110 (grafit). Natomiast fotelem oddającym stylistykę wnętrza gabinetu kanclerza galaktycznego senatu jest Fotel Katalia z kolekcji Katalia, z wybarwieniem obicia knc10005-alcazar (grafit). Istotnym elementem nawiązującym do słynnego pomieszczenia filmów Star Wars jest również kolor ścian zestawiony z grafitowo-brązową, ciemną kolorystyką mebli. Głęboka czerwień idealnie dopełnia projekt gabinetu pozostając również bezpośrednim nawiązaniem do pomieszczenia science fiction, którym inspirujemy się projektując własny gabinet.

 

 

 

Działamy od 2003 roku

Sklep internetowy zakładaliśmy w 2003 roku. Dzisiaj jesteśmy największym meblowym sklepem online.

99% Klientów nas poleca

99% naszych Klientów pozytywnie ocenia zakupy zrobione w naszym sklepie

Doradzamy i inspirujemy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zacznij chat lub zadzwoń. zadzwoń.