Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Kategorie

Przygotowania do przyjścia na świat malucha wiąże się dla rodziców z wieloma aspektami. A co jest jednym z podstawowych przedmiotów, o których trzeba pomyśleć? Oczywiście łóżeczko niemowlęce. Mebel ten musi spełniać wiele ważnych cech, które pozwolą na prawidłowy rozwój niemowlaka od pierwszych dni jego życia. Łóżeczka dla maluchów, znajdujące się w naszym sklepie z całą pewnością sprostają wymaganiom nowych rodziców.

Rzeczą naturalną jest, że niemowlaki bardzo szybko rosną, dlatego też łóżeczko powinno być wyposażone w kilka udogodnień, które zapewnią bezpieczeństwo naszym pociechom oraz pozwolą zaoszczędzić trochę pieniędzy rodzicom. Pierwszym, niezwykle istotnym elementem, na jaki warto zwrócić uwagę powinna być możliwość regulacji wysokości. W pierwszych miesiącach życia niemowlęcia, najwygodniejszą opcją dla rodziców jest ta, gdy materacyk znajduje się u góry, co ułatwia interakcję z pociechą. W późniejszym czasie, gdy dzidziuś dorasta i zaczyna samodzielnie się poruszać należy zwrócić uwagę na jego bezpieczeństwo. Wtedy natomiast chcąc zapobiec wypadnięciu dziecka należy opuścić materacyk ku dołowi. Dlatego właśnie system regulacji wysokości łóżeczka dla niemowlaka ma tak istotne znaczenie. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze łóżeczka jest możliwość wyjmowania szczebelków. Jest to niezwykle dogodne rozwiązanie dla rodziców pociech, które zyskają odpowiedni wiek do samodzielnego wchodzenia i opuszczenia łóżeczka.

Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
Meble Łóżka i szafki nocne Kategorie Łóżeczka dla niemowląt - TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!