Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
(36 produkty)
Kategorie
Taboret już od lat gości w naszych domach. Służy jako dodatkowe miejsce do siedzenia, podnóżek na którym opieramy nogi podczas wieczornego wypoczynku. Nie raz występuje w formie podręcznego stoliczka, na którym kładziemy książkę. Wyższe taborety wykonane z drewna niejednokrotnie służyły za przedłużenie naszych nóg, gdy chcieliśmy po coś sięgnąć, jednak naszego wzrostu nie starczało. Dlatego z sentymentem poszukujemy taboretu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom...
 
Sklep meblowy Twojemeble w swojej ofercie ma różnorodne modele  taboretów. Zarówno klasyczne, jak też w stylu modern. Stylizowane modele, które wyglądają jak wyposażenie fabryki lub starego laboratorium. Dla miłośników natury mamy również coś specjalnego. Drewno w najróżniejszych formach w duecie ze skórą przypadnie do gustu osobom ceniących indywidalizm. Taborety drewniane, z wyprofilowanymi nóżkami, z tapicerowanym siedziskiem znajdą grono wielbicieli, którzy zaadaptują je do swojego wnętrza.
Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
Meble Krzesła Kategorie Taborety - TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!