Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 
DLA KLIENTóW

Zwroty i reklamacje

Reklamacje:
 
 
Jeżeli zakupione w naszym sklepie meble mają wady fabryczne, prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego.
 
Dział reklamacji niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego podejmie kroki w celu jego realizacji.
 
Proces postępowania wygląda następująco:
 
  1. Przyjęcie zgłoszenia reklamacyjnego.
  2. Ustosunkowanie się do reklamacji w ciągu 14 dni kalendarzowych.
  3. Informacja odnośnie wyniku postępowania.
  4. Wymienimy wadliwe elementy na nasz koszt lub wyślemy specjalistyczny serwis producenta który dokona naprawy na miejscu.
 
Za pośrednictwem podanego w formularzu adresu e-mail poinformujemy Państwa o statusie reklamacji.
 
UWAGA! Reklamacje składane są u producenta po podaniu PEŁNYCH danych dotyczących wadliwego produktu (w zależności od firmy: kod elementu z instrukcji, numer seryjny, zdjęcia). 
 
Reklamacje rozpatrywane są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura obsługi.
 
Wszelkie koszty postępowania reklamacyjnego ponoszone są przez sklep TwojeMeble.pl.
 
Prawo do odstąpienia od umowy kupna obowiązujące od 25 grudnia 2014 roku.
 
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Prawo dotyczy wyłącznie sprzedaży konsumenckiej czyli  kiedy kupujący jest osobą fizyczną oraz dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Klient może odstąpić od umowy, składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Wzór oświadczenia można pobrać tutaj.
 
Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 
Zwracany towar należy przesłać transportem we własnym zakresie. Koszt transportu pokrywa Klient.
 
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 
 
 
 
Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!