Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
Schowek
0
KOSZYK
Jesteś tutaj: 
 
Promocja Bezpłatny transport w całej Polsce

Bezpłatny transport w całej Polsce

Zamówienia na kwotę przekraczającą 1 500 zł gwarantują Państwu nasz bezpłatny transport firmowy na terenie całego kraju. Promocyjny transport obejmuje wszystkie zamówienia , powyżej 1 500zł, nawet te na meble w promocji.
 
 
Darmowy transport dotyczy zamówionych mebli pod wskazany w zamówieniu adres, nie obejmuje wnoszenia.
 
Po dostarczeniu mebli prosimy o sprawdzenie, czy dostarczone produkty zgadzają się ze specyfikacją zamówienia oraz o podpisanie oświadczenia, iż dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem.
 
Koszt transportu na terenie całego kraju jest zależny od wartości zamówienia i wynosi:
 
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
KOSZT   TRANSPORTU  
do 1 500zł
65zł*
powyżej 1500zł GRATIS
 
* za całe zamówienie, bez względu na ilość mebli.
 
Termin realizacji zamówień zależny jest od stanów magazynowych i wynosi najczęściej od 2 do 6 tygodni. Meble dostarczamy od poniedziałku do niedzieli.
 
Przy meblach oznaczonych "Wysyłka 48h"jest możliwość ekspresowej wysyłki w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty. Wysyłki realizowane są firmą kurierska Schenker w dni robocze. Koszt wysyłki ekspresowej przy zamówieniu poniżej 1500zł to 99zł
 
 
 
Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!