Infolinia: 533 355 377 lub 22 465 99 70
(Pon-Pt 9:00-21:00, Sob-Nd 9:00-18:00)
0
KOSZYK
Jesteś tutaj:  Internetowy sklep meblowy  - Producenci  - Black Red White  - Pokój dziecięcy i młodzieżowy 

Pokój dziecięcy i młodzieżowy

Pełne fantazji i uroku meble do pokoju dziecięcego to dawka pozytywnej energii, która rozwija wyobraźnię i sprawia, że świat młodego odkrywcy staje się jeszcze piękniejszy. Meble dla dzieci oprócz walorów wizualnych powinny cechować się także bezpieczeństwem oraz trwałością. Zaokrąglone obrzeża, wysokiej jakości materiały, atestowane lakiery - zagwarantują, że stworzysz przyjazne dziecku środowisko pracy. Meble młodzieżowe stanowią wyjątkowy dział, ponieważ muszą wychodzić naprzeciw wymaganiom dorastających nastolatków. Powinny cechować się wyjątkową funkcjonalnością  i stylem, ułatwiając  uporządkowanie garderoby. Producenci znanych marek: Pinio, Black Red White, Timoore, Forte, Szynaka, Baggi, Dig-Net zadbali o to, aby dla dzieci było kolorowo i z pomysłem, a dla starszych użytkowników - modnie i co ważne praktycznie. Wysoka jakość i oryginalna forma biurek, szaf, łóżek, komód, regałów i innych mebli idą z sobą w parze, gwarantując dzieciom doskonałe warunki do nauki i zabawy.

Pokój dziecięcy i młodzieżowy - Internetowy Sklep Meblowy - Twojemeb Pokój dziecięcy i młodzieżowy - Internetowy Sklep Meblowy - Twojemeb

Aranżacja na zdjęciu:
Producent Forte, kolekcja Libelle
zobacz tę kolekcję.

Kolekcje młodzieżowe

Szybki podgląd
Black Red White: Caps
Szybki podgląd
Black Red White: Graphic
Szybki podgląd
Black Red White: HiHot
Szybki podgląd
Black Red White: Indi
Szybki podgląd
Black Red White: Indiana
Szybki podgląd
Black Red White: Malcolm
Szybki podgląd
Black Red White: Nepo
Szybki podgląd
Black Red White: Nikko
Szybki podgląd
Black Red White: Numlock
Szybki podgląd
Black Red White: Open
Szybki podgląd
Black Red White: Pop
Szybki podgląd
Black Red White: Porto

Szybki podgląd
Black Red White: Ringo
Szybki podgląd
Black Red White: Rupi
Szybki podgląd
Black Red White: Sevilla
Szybki podgląd
Black Red White: Simply
Szybki podgląd
Black Red White: Strzałka
Szybki podgląd
Black Red White: Tip-top
 
 
 
 
Otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach w naszym sklepie!
 
TwojeMeble.pl - To najlepszy internetowy sklep meblowy w Polsce. Posiada bardzo bogatą ofertę skierowaną zarówno dla osób szukających klasycznych jak i bardziej nowoczesnych mebli. W naszym serwisie znajdzie Państwo produkty takich firm jak: Black Red White, Meble Forte, Szynaka Meble, Meble Wójcik, Meble Bydgoskie i wielu innych największych polskich producentów meblowych. Prowadząc sklep meblowy online staramy się przygotować dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjną pod względem cenowym ofertę mebli. TwojeMeble.pl to sklep meblowy właśnie dla Ciebie!